Pierwszy tydzień ferii zimowych z pewnością nie zawiódł oczekiwań uczestników, którzy w Hajnowskim Domu Kultury przeżywali prawdziwą ferię kreatywności, ruchu i zabawy. Zajęcia, które odbyły się na terenie placówki, wzbudziły ogromne zainteresowanie i entuzjazm wśród dzieci i młodzieży.

Zaczęliśmy od artystycznych poszukiwań na zajęciach plastycznych, gdzie każdy mógł wyrazić swoją wyobraźnię i talent, tworząc niepowtarzalne dzieła sztuki pod czujnym okiem instruktorów. Rozbrzmiewające rytmy oraz kroki taneczne wypełniły sale Hajnowskiego Domu Kultury podczas zajęć tanecznych i rytmicznych, które nie tylko rozwijały zdolności taneczne, lecz także integrowały grupę poprzez wspólne ruchy i muzykę.
Zakręcona rozrywka towarzyszyła nam także na zajęciach gier i zabaw, gdzie zabawy zespołowe przyniosły mnóstwo śmiechu i emocji. Nie brakowało także momentów, kiedy dzieci mogły wyładować swoją energię podczas rywalizacji sportowej na zimowych igrzyskach sprawnościowych, które miały miejsce na sali kolumnowej HDK. Tam sprawdzały swoje umiejętności w różnorodnych konkurencjach, za które były oceniane, a najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani medalami i upominkami za swoje osiągnięcia.
Pierwszy tydzień ferii w Hajnowskim Domu Kultury zakończył się ogromnym sukcesem, pozostawiając w pamięci uczestników mnóstwo pozytywnych wspomnień, nowych umiejętności i przyjaźni. Teraz, gdy wkraczamy w kolejny etap feryjnej zabawy, nie możemy się doczekać kolejnych emocji i atrakcji, które czekają na nas w najbliższych dniach!

Opis galerii zdjęć: Na zdjęciach widać dzieci uczestniczących w różnorodnych zajęciach feryjnych.