TYGODNIOWY PLAN ZAJĘĆ W HDK - 2022 / 2023

 

DZIEŃ tyg.

GODZINY

NAZWA ZESPOŁU

PROWADZĄCY

SALA

WTOREK

1530 – 1615

MAŻORETKI mini kadetki (5-6 lat)

K. Gryciuk

poddasze

1630 – 1800

MAŻORETKI kadetki starsze (9-10lat)

K. Gryciuk

poddasze

1800 - 1930

MAŻORETKI juniorki (11-14lat)

K. Gryciuk

poddasze

1930 - 2030

MAŻORETKI grandsenior (27+ lat)

K. Gryciuk

poddasze

1530 – 1600

ZTL „Przepiórka” (6 -7 lat)

J. Birycka

s. kolumnowa

1600 – 1700

ZTL „Przepiórka” (8-9 lat)

J. Birycka

s. kolumnowa

1700 – 1800

ZTL „Przepiórka” (10-13 lat)

J. Birycka

s. kolumnowa

1800 - 2000

ZTL „Przepiórka” (14+ lat)

J. Birycka

s. kolumnowa

1600 – 1700

Zajęcia wokalne ZTL „Przepiórka (10-13lat)

M. Paszko

s. 19

1700 – 1800

Zajęcia wokalne ZTL „Przepiórka(6-7lat)

M. Paszko

s. 19

1800 – 2000

Chór Miasta Hajnówka

M. Paszko

s. 19

1530 – 1630

ABRAKADABRA MINI A ( 8-11 lat)

J. Kojło

s. 20

1645 – 1745

ABRAKADABRA ( 11-14 lat)

J. Kojło

s. 20

1800 – 1900

ILUZJA ( 15-18 lat)

J. Kojło

s. 20

1700 – 1830

Koło plastyczne „Misz Masz”

A.Tarasiuk

pr. plastyczna

1700 - 1900

Klub Plastyka ST-ART

Z. Jakuć

pr. plastyczna

1600 – 1650

LEGO (6-8 lat)

R .Siwek

mała galeria

1700 – 1750

LEGO (6-8 lat)

R. Siwek

mała galeria

1800 - 1900

LEGO (9-13 lat)

R. Siwek

mała galeria

ŚRODA

 

 

1530 – 1630

ABRAKADABRA MINI B ( 6-9 lat)

J.Kojło

poddasze

1700 – 1730

Klub Malucha gr.1 (2-3 lat)

J.Kojło

poddasze

1800 – 1845

Klub Malucha g.2 ( 4-6 l.)

J. Kojło

poddasze

1530 – 1630

MAŻORETKI kadetki młodsze ( 7-8lat)

K. Gryciuk

s. kolumnowa

1630 – 1715

MAŻORETKI Mini mini kadetki (4-6lat)

K.Gryciuk

s. kolumnowa

1730 – 2000

MAŻORETKI Seniorki (14+lat)

K. Gryciuk

s. kolumnowa

1700 – 1830

Koło plastyczne „Misz Masz”

A.Tarasiuk

pr. plastyczna

1630 - 1800

Koło plastyczne ,,DEFORMACJA (kl. I-III)

Z. Jakuć

pr. plastyczna

1715 – 1800

Taniec Towarzyski (dzieci od 5r.ż.)

K. Byszewski

s. 20

1800 – 1930

1930 - 2100

SALSA i Latino Solo ( dorośli )

Taniec Towarzyski (dorośli)

K. Byszewski

K. Byszewski

s. 20

s. 20

CZWARTEK

 

1600 - 1900

Pracownia GOBELIN

Z. Jakuć

pr. plastyczna

1530 – 1630

MAŻORETKI mini kadetki (5-6 lat)

K. Gryciuk

s. kolumnowa

1630 – 1800

MAŻORETKI kadetki starsze (9-10 lat)

K. Gryciuk

s. kolumnowa

1800   - 1930

MAŻORETKI juniorki (11-14 lat)

K. Gryciuk

s. kolumnowa

1530 – 1630

ABRAKADABRA MINI A (8-11 lat)

J.Kojło

s. 20

1630 – 1800

ABRAKADABRA ( 11-14 lat)

J.Kojło

s. 20

1800 – 1900

ILUZJA ( 15-18 lat)

J.Kojło

s. 20

1930 – 2030

PILATES ( 16 lat +)

J.Kojło

s. 20

1800 - 2000

Zespół Pieśni ,,ECHO PUSZCZY”

A. Niegierewicz

s. 19

1700 – 1830

Koło plastyczne „Misz masz” (6-9 lat)

A. Tarasiuk

Galeria (łącznik)

PIĄTEK

1530 – 1600

ZTL „Przepiórka” (6 -7 lat)

J. Birycka

s. 20

1600 – 1700

ZTL „Przepiórka” (8-9 lat)

J. Birycka

s. 20

1700 – 1800

ZTL „Przepiórka” (10-13 lat)

J. Birycka

s. 20

1800 - 2000

ZTL „Przepiórka” (14+ lat)

J. Birycka

s. 20

1530 – 1615

MAŻORETKI kadetki młodsze ( 7-8 l.)

K. Gryciuk

s. kolumnowa

1630 – 1715

MAŻORETKI Mini mini kadetki (4- 6lat)

K. Gryciuk

s. kolumnowa

1730 – 2000

MAŻORETKI Seniorki (14+lat)

K. Gryciuk

s. kolumnowa

1500 – 1600

ABRAKADABRA MINI B ( 6-9 lat)

J. Kojło

poddasze

1700 – 1800

Zajęcia wokalne ZTL „Przepiórka(6lat)

M. Paszko

s. 19

1800 – 1900

Salsa (gr. początkująca.)

K. Byszewski

poddasze

SOBOTA

 

1100 – 1300

Warsztaty rękodzielnicze

A.Tarasiuk

M. pr. plastyczna

1000 – 1200

1300 – 1500

Koło plastyczne ,,DEFORMACJAgr. st. ( kl. VI-VIII)

Koło plastyczne ,,DEFORMACJAgr. śr.( kl. IV-V)

Z. Jakuć

Z. Jakuć

pr. plastyczna

pr. plastyczna

 

Podany powyżej tygodniowy harmonogram poszczególnych zajęć może ulec zmianie (godziny,sali bądź daty) o czym na beżąco każdy z istruktorów będzie informował.