W niedzielę 14 stycznia w Hajnowskim Domu Kultury odbył się koncert HAJNOWSKIE SPOTKANIA Z KOLĘDĄ PRAWOSŁAWNĄ, którego organizatorami byli: Parafia Prawosławna św. Dymitra w Hajnówce, Dekanalny Instytut Kultury Prawosławnej w Hajnówce oraz Hajnowski Dom Kultury.

Koncert przyciągnął ogromną rzeszę publiczności ciekawą interpretacji wykonywanych kolęd prawosławnych. Wśród zespołów i chórów prezentujących się na scenie Hajnowskiego Domu Kultury mogliśmy podziwiać reprezentantów przedszkoli, szkół, ośrodków kultury oraz parafii z Hajnówki, Województwa Podlaskiego, a także Warszawy. Hajnowski Dom Kultury reprezentował Zespół Pieśni HDK ECHO PUSZCZY, którego uczestniczkom – Renii Łapińskiej i Elżbiecie Sadowskiej Pani Dyrektor HDK Barbara Sadowska wręczyła listy gratulacyjne od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za długoletnią, pełną zaangażowania działalność w zespole.
Koncert prowadzony był przez ks. Marka Jurczuka. Wszyscy wykonawcy występujący w koncercie otrzymali pamiątkowe statuetki oraz słodkie upominki.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i ciepłe przyjęcie prezentujących się na scenie Hajnowskiego Domu Kultury wykonawców.
 
Opis galerii zdjęć: Na zdjęciach widać zespoły i chóry występujące na scenie.