„Partycypacyjny dom kultury” - warsztaty dla animatorek i animatorów kultury

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym warsztacie „Partycypacyjny dom kultury”, który odbędzie się 26 października (czwartek) w Hajnowskim Domu Kultury (ul. T.Sołoniewicz 4).
Podczas warsztatu uczestnicy zastanowią się nad korzyściami i zagrożeniami płynącymi z udziału społeczności lokalnej w współtworzeniu ośrodka kultury. Wspólnie zostaną wypracowane narzędzia i pomysły przydatne podczas wdrażania modelu instytucji otwartej na mieszkańców. Na warsztacie zostanie również poruszony temat współpracy wewnętrznej zespołów, która jest bardzo ważnym elementem w budowaniu relacji z odbiorcami. Będą one też dobrą okazją do lepszego poznania się animatorów i animatorek kultury z województwa podlaskiego oraz nawiązania współpracy.
 
Plakat zapraszający na wydarzenie
 
➡ Szkolenie organizowane w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pt. Podlaska Sieć Kultury.
➡ Czas trwania 10:00 – 14:30
➡ Dla kogo❓ Dla pracowników i pracowniczek podlaskich ośrodków kultury(też bibliotek) ❗
➡ Zapisy: na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści podać datę lub miejscowość)
➡ Prowadzenie Przemek Waczyński
➡ Kiedy ❓ 26 października 2023 ❗
 
Przemek Waczyński – animator i menadżer kultury, bloger. Animator programu Dom Kultury Plus, popularyzator modelu partycypacyjnej instytucji kultury. Współpracuje przy wielu projektach kulturalnych z ośrodkami kultury, bibliotekami i teatrami niezależnymi. Założyciel portalu Podlaska Sieć Kultury, którą tworzy w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Warsztat odbywa się dzięki wsparciu partnera Hajnowskiego Domu Kultury.
Projekt Podlaska Sieć Kultury zrealizowano w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego