Hajnowski Dom Kultury ogłasza  XIII Przegląd na Haft i Koronkę Powiatu Hajnowskiego 2021 Regulamin Do uczestnictwa w Przeglądzie zapraszamy rękodzielników z miasta Hajnówki i powiatu hajnowskiego, którzy chcą pokazać swoje najnowsze prace wykonane w technikach: haftu (np. richelieu, krzyżyk, haft płaski), koronki (np. klockowa, igłowa, frywolitka, szydełkowa), mieszanych (np. haft i koronka) sutaszu, koralikowych i innych.
  • Na Przegląd prosimy przekazać do 5 swoich prac. Mogą to być: obrusy, serwety, narzuty, ręczniki ludowe, firany, obrazy także haftowane na kanwie, elementy ubioru, ozdoby – prace wykonane samodzielnie i wyłącznie ręcznie przez uczestnika przeglądu.
  • Prace prosimy podpisać (imię i nazwisko autora pracy, nazwa/tytuł pracy, technika wykonania, miejscowość) i dostarczyć po wcześniejszym umówieniu telefonicznym do Hajnowskiego Domu Kultury , ul. T. Sołoniewicz 4, do dnia 24.04.2021r.
  • Przekazane na Przegląd prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Hajnowskim Domu Kultury, a także na stronie internetowej HDK: www.hdk.hajnowka.pl oraz portalu społecznościowym: www.facebook.com/Hajnowski-Dom-Kultury.
  • Otwarcie wystawy ,,XIII Przegląd Haft i Koronka powiatu Hajnowskiego 2021'’ planowane jest w maju 2021r. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom i folder. Prace zostaną zwrócone po zakończeniu wystawy.
  • Udział w przeglądzie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu i zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestnika.
Prosimy o podpisanie i przekazanie:
  1.  zgody na przetwarzane danych osobowych - doc. (32 KB)
  2.  karty zgłoszenia uczestnika - doc. (32 KB)
Organizator Przeglądu: Hajnowski Dom Kultury ul. T. Sołoniewicz 4, 17-200 Hajnówka www.hdk.hajnowka.pl e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. grafika. na żółtym tle kolorowe napisy, informacja o zasadach przeglądu na haft i koronkę