Tygodniowy plan zajęć 2020/21

W związku z Covid-19 w Hajnowskim Domu Kultury obowiązują standardowo wytyczne MKiDN i Sanepidu: maseczki, dezynfekcja rąk, odległości min. 1,5 m. Nie ma możliwości przychodzenia na zajęcia wcześniej lub później, nie ma możliwości oczekiwania rodzica na korytarzu – drzwi HDK będą otwierane tylko na zajęcia.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną opłaty za zajęcia należy dokonywać przelewem na rachunek bankowy Hajnowskiego Domu Kultury: PKO BP Nr 03 1020 1332 0000 1102 0037 4900
tytułem: imię i nazwisko uczestnika zajęć / nazwa zajęć / za jaki miesiąc

Wpłaty do 10-tego dnia za dany miesiąc. Prosimy o pilnowanie terminu opłat.

 

WTOREK

13:30 – 18:45  –  Studio Piosenki
15:45 – 16:30  –  ZTL „Przepiórka” (6-7 lat)
16:30 – 17:00  –  ZTL „Przepiórka” (4-5 lat)
16:30 – 18:30  –  Orkiestra Dęta
17:00 – 19:30  – KLUB PLASTYKA ST-ART – od 20.10.2020
18:45 – 20:15 –  JOGA

ŚRODA

13:15 – 15:00  –  Studio Piosenki
16:00 – 17:00 – ZTL „Przepiórka” (8-10 lat)
17:00 – 19:00 – ZTL „Przepiórka” (14-18 lat)
16:30 – 18:00  – Koło plastyczne ,,DEFORMACJA” gr. mł.( kl. I-III) – od 16.09.2020 r.
16:00 – 17:00  – ZTN „ILUZJA”
17:00 – 18:00 – Taniec Towarzyski (kl. I-IV)– trwa nabór
18:00 – 19:00 –  Taniec Towarzyski (dorośli)
19:00 – 20:00 –  SALSA ( dorośli )
20:00 – 21:00  – KURS TAŃCA (10 godz.) – trwa nabór

CZWARTEK

13:00 – 18:30  –  Studio Piosenki

15:45 – 16:30  – ZTL „Przepiórka” (6-7 lat)
16:30 – 18:00 – ZTL „Przepiórka” (11-13 lat)
17:00 – 19:00 – Pracownia GOBELINU – od 08.10.2020 r.
16:00 – 17:00 – ZTN ABRAKADABRA I (kl. I-III)
17:00 – 18:00 – ZTN ABRAKADABRA II (kl. IV-VI)
18:00 – 20:00 – Zespół Pieśni ,,ECHO PUSZCZY”
17:00 – 18:30  – Koło plastyczne „Zrób to sam” (6-9 lat) – od 24.09.2020 r.

PIĄTEK

13:00 – 18:00  –  Studio Piosenki
15:30 – 17:00  –  MAŻORETKI (gr. młodsza)
17:30 – 19:30 – MAŻORETKI (gr. starsza)
16:00 – 16:45  – ZTN ABRAKADABRA MINI (5-6 lat)
18:00 – 20:00 – CHÓR MIEJSKI
19:00 – 20:30 – JOGA

SOBOTA

9:00 – 13:00 – Studio Piosenki

9:00 – 11:00/17:00 -19:00 – CHÓR MIEJSKI
10:00 – 11:00 – ZTL „Przepiórka” (8-10 lat)
11:00 – 12:30 – ZTL „Przepiórka” (11-13 lat)
12:30 – 14:30 – ZTL „Przepiórka” (14-18 lat)
10:00 – 12:00 – Koło plastyczne ,,DEFORMACJA” gr. mł.( kl. VI-VIII) – od 19.09.2020
13:00 – 15:00 – Koło plastyczne ,,DEFORMACJA” gr. mł.( kl. IV-V) – od 19.09.2020
10:00 – 11:00 – ZTN ABRAKADABRA I (kl. I-III)
11:30 – 12:30  – ZTN ABRAKADABRA II (kl. IV-VI)
13:00 – 14:00 – ZTN „ILUZJA”
14:30 – 16:00  –  Orkiestra Dęta