Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – „NUTY PRZYJAŹNI”

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – „NUTY PRZYJAŹNI”

Patronat Honorowy Burmistrza Miasta Hajnówka
Patronat medialny:
Polskie Radio Białystok
TVP 3 Białystok
TV Podlasie
TVK Hajnówka

UCZESTNICY: soliści i zespoły wokalne w wieku 7-24 lata
TERMIN FESTIWALU8.06.2019 r. – Hajnowski Dom Kultury, ul. T. Sołoniewicz 4, 17-200 Hajnówka 

  •  godz. 1000         – Przesłuchania   
  • ok. godz. 1600  – Omówienie występów  i spotkanie z jury
  • godz. 1800          – Ogłoszenie wyników, Koncert Galowy  oraz  recital IZABELI SZAFRAŃSKIEJ

SZCZEGÓŁOWY  HARMONOGRAM

 8.30 – 9.45 próby mikrofonowe

10.00 – zespoły wokalne

  zespoły  7-13 lat

  1. Magdalena i Natalia Sienkiewicz – Białystok
  2. DOMINO – Hajnówka
  3. BECIAKI – Suwałki

 zespoły  14-24 lata

  1. Natalia i Justyna Dyjak – Ulan Majorat
  2. MAŁE HDK – Hajnówka
  3. OH BARDS – Wrocław

10.30   soliści 7-11 lat

  1. Zuzanna Bochman – Łuków
  2. Izabela Pietroczuk – Hajnówka
  3. Matylda Wiszniewska – Suwałki
  4. Weronika Wierzchowska – Łuków
  5. Zofia Szczuchniak – Łuków
  6. Hanna Wołczyk – Hajnówka
  7. Emilia Szcześniak – Łuków
  8. Julia Bigielis – Suwałki
  9. Łukasz Sobolewski – Ełk
  10. Alicja Karwowska – Lubartów
  11. Julia Markowska – Suwałki

11.30   soliści 12-15 lat

  1. Magdalena Sienkiewicz – Białystok
  2. Magdalena Krysiak – Lublin
  3. Aleksandra Wołczyk – Hajnówka
  4. Julia Ciesielska – Koszalin
  5. Julia Sawicka – Nowy Dwór Mazowiecki
  6. Małgorzata Piasecka – Białystok
  7. Aleksandra Czaplicka – Grajewo
  8. Klaudia Łacka – Nisko
  9. Jakub Piotrowski – Ełk
  10. Maya Zyskowska – Grajewo
  11. Maja Kałęka – Suwałki
  12. Natalia Kawszyn – Płock
  13. Irmina Bączkowska – Koszalin
  14. Kamil Kieszkowski – Zakroczym
  15. Alicja Dziurdziak – Łuków
  16. Sebastian Walento – Suwałki
  17. Maria Witkowska – Ełk
  18. Piotr Bagun – Lubartów
  19. Patrycja Gąsior – Lubartów
  20. Jagoda Beksiak – Kraśnik
  21. Magdalena Sulińska – Ełk

13.00-13.45 PRZERWA

 13.45  soliści 16-24 lata

  1. Łucja Walas – Lublin
  2. Maja Kuklińska – Białystok
  3. Katarzyna Drużba – Hajnówka
  4. Damian Śliwiński – Białystok
  5. Dorota Sztyler – Hajnówka
  6. Adam Borys – Koszalin
  7. Izabela Karczewska – Hajnówka
  8. Małgorzata Bekisz – Koszalin
  9. Magdalena Tworkowska – Bielsk Podlaski
  10. Wanda Ginszt – Hajnówka
  11. Sandra Weronika Bożewicz – Białystok
  12. Maria Sawicka – Hajnówka
  13. Oliwia Wierzchowska – Ulan – Majorat

 ok 15.30 – spotkanie z jury, omówienie prezentacji konkursowych

 Po konsultacjach z jury będzie wywieszona lista osób nagrodzonych oraz lista osób występujących w Koncercie Galowym.

18.00 – ogłoszenie wyników, Koncert Galowy oraz recital Izabeli Szafrańskiej

 

WIĘCEJ INFORMACJI W REGULAMINIE

Pliki do pobrania :

  1. Regulamin
  2. Karta zgłoszenia
  3. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych podpisuje rodzic dziecka do lat 16
  4. Zgoda na przetwarzanie danych osobowychpodpisuje uczestnik  powyżej lat 16