Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „NUTY PRZYJAŹNI”  HAJNÓWKA 16.06.2018r.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „NUTY PRZYJAŹNI”  HAJNÓWKA 16.06.2018r.

 Zespoły wokalne 7-13 lat

  1. Trio JEDYNECZKI – Łuków
  2. MAŁE BECIAKI – Suwałki
  3. KARUZELA – Bielsk Podlaski
  4. DOMINO – Hajnówka

Zespoły wokalne 14-24 lata

  1. TOP GIRLS – Kielce
  2. Tercet : Anna Mączka, Oliwia Pliszka i Dominika Kosidło – Lublin
  3. Duet : Sandra Bożewicz & Julita Bożewicz – Białystok
  4. MAŁE HDK – Hajnówka

Soliści 7-11 lat

  1. Alicja Karwowska – Lubartów
  2. Emilia Szcześniak – Łuków
  3. Mikołaj Gajowy – Łuków
  4. Zuzanna Górecka – Konin
  5. Amelia Puchalska – Tomaszów Lubelski
  6. Nikola Wądołowska – Białystok
  7. Maja Kałęka – Suwałki
  8. Aleksandra Wołczyk – Hajnówka
  9. Zuzanna Bochman – Łuków
  10. Jakub Kłosowski – Olsztyn
  11. Natalia Grzejszczyk – Kielce
  12. Izabela Pietroczuk – Hajnówka

lista rezerwowa :

  1. Emilia Mateńka
  2. Aleksander Chomaniuk
  3. Kamila Boszko

Soliści 12-15 lat

  1. Zuzanna Lemantowicz – Chorzów
  2. Olga Jagieło – Siedlce
  3. Maja Wierzchołowska – Świętajno
  4. Anna Błaszczak – Lublin
  5. Emilia Haba – Kielce
  6. Aleksandra Leonarcik – Biała Podlaska
  7. Julia Płocharczyk – Szczytno
  8. Aleksandra Czaplicka – Grajewo
  9. Julia Borowik – Białystok
  10. Daria Domitrz – Warszawa
  11. Maria Sawicka – Hajnówka
  12. Zofia Filipiuk – Hajnówka
  13. Laura Kamińska – Bielsk Podlaski
  14. Justyna Jaroszewicz – Bielsk Podlaski
  15. Alicja Dziurdziak – Łuków
  16. Oskar Misiewicz – Bielsk Podlaski
  17. Laura Olchawa – Kielce
  18. Marcelina Makówka – Parczew
  19. Julia Sawicka – Nowy Dwór Mazowiecki
  20. Aleksandra Wójtowicz – Tomaszów Lubelski
  21. Małgorzata Piasecka – Białystok

lista rezerwowa :

  1. Dominika Radlińska – Karsnobród
  2. Natalia Pietroczuk
  3. Wanda Ginszt

Soliści 16-24  lata

  1. Weronika Zapolnik – Białystok
  2. Julia Zygan – Lublin
  3. Aleksandra Hulak – Janów Lubelski
  4. Julia Jadczyszyn – Tomaszów Lubelski
  5. Aleksandra Wójcik – Tomaszów Lubelski
  6. Karolina Grzywińska – Szczytno
  7. Weronika Pietkiewicz – Olsztyn
  8. Izabela Karczewska – Hajnówka
  9. Dorota Sztyler – Hajnówka
  10. Magdalena Tworkowska – Bielsk Podlaski
  11. Marta Skurka – Łuków
  12. Dominika Krassowska – Ełk
  13. Paulina Tarasińska – Końskie

lista rezerwowa :

  1. Maja Rębisz
  2. Kinga Wieloch

Zakwalifikowani uczestnicy do dnia 3 czerwca przesyłają podkład muzyczny do wykonywanego utworu ( nie dłuższy niż 4 min ) na adres : hdk@hdk.hajnowka.pl, a także  wpłacają akredytację  wysokości 30 zł / os – solista,  10 zł / os – zespół wokalny na konto :  PKO BP SA O/HAJNÓWKA 03 1020 1332 0000 1102 0037 4900 do dnia 3 czerwca 2018 r.

( w przelewie prosimy o wpisanie imienia i nazwiska wykonawcy oraz hasła : NUTY PRZYJAŹNI)

Brak wpłaty akredytacji oraz brak przesłanego podkładu muzycznego jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału w Festiwalu. Wówczas w przesłuchaniach konkursowych bierze udział  pierwsza osoba z listy rezerwowej, która zostanie o tym poinformowana telefonicznie bądź e- mailem.

UWAGA !

W związku z ogromnym zainteresowaniem Festiwalem, a tym samym wysokim poziomem wykonawczym nadesłanych nagrań demo przesłuchania konkursowe rozpoczynają się o godz  1000 ( zespoły wokalne oraz kat soliści 7-11 lat )

Kolejność występów oraz program Festiwalu zostanie opublikowany po 8 czerwca.