W 2024r. Zespoły Tańca Nowoczesnego brały udział: 

1. Ogólnopolski Festiwal Tańca "Białobrzeski Easter Dance" online – 01.04.2024r. 

  • I miejsce zespół w kategorii hip-hop formacje 11-13 lat
  • V miejsce Zofia Bagińska w kategorii solo Jazz do 14 lat

2. XI Podlaski Festiwal Tańca Nowoczesnego w Bielsku Podlaskim - 14.04.2024 r.

  • II miejsce solo Miniatura Taneczna
  • III miejsce solo Miniatura Taneczna
  • III miejsce solo Street Dance młodzież
  • III miejsce Froogie's formacje Street Dance młodzież
  • Wyróżnienie Little Frogs formacje Street Dance dzieci
  • Wyróżnienie Crazy Frogs formacje Miniatura Taneczna
  • Wyróżnienie Golden Frogs formacje Street Dance młodzież
  • Wyróżnienie Froogie's Miniatura Taneczna

____________________________________________________________________________________________

W 2023r. Zespoły Tańca Nowoczesnego brały udział: 

1. Konkurs Taneczny „Ostrowski Styl 2023” - 05.03.2023 r.
2. Ogólnopolski Festiwal Tańca Białobrzeski Easter Dance online – 10.04.2023 r. 
  • I miejsce - Abrakadabra
  • I miejsce - Iluzja (trio - Gabrysia, Aleksandra oraz Zosia)
  • I miejsce - Abrakadabra duet Julia i Zosia
  • II miejsce - Abrakadabra Mini
  • II miejsce - Iluzja solo

3. X Festiwal Tańca Nowoczesnego w Bielsku Podlaskim - 23.04.2023 r.

  • I miejsce duet - Zofia Kot & Monika Czerkaska
  • wyróżnnienie duet - Małgorzata Durzyńska & Sara Siłkin
  • wyróżnienie duet - Aleksandra Kot & Magdalena Kiendyś
  • I miejsce solo - Weronika Sadowska
  • III miejsce solo - Zofia Bagińska
  • III miejsce solo - Maja Targosz
  • wyróżnienie solo - Marika Romańczuk
  • wyróżnienie solo - Julia Lewczuk
  • wyróżnienie solo - Oliwia Kozak
  • wyróżnienie solo - Zofia Golonko
  • wyróżnienie solo - Olga Siemieniuk
  • wyróżnienie solo - Weronika Maksimczuk
  • wyróżnienie solo - Aleksandra Kot
  • wyróżnienie solo - Małgorzata Durzyńska
  • wyróżnienie solo - Maria Kaniewska
  • wyróżnienie solo - Magda Kiendyś
  • wyróżnienie solo - Hanna Jarmoc
  • wyróżnienie solo - Zofia Romaniuk
  • wyróżnienie solo - Gabriela Krasowska
  • III miejsce zespół - Abrakadabra Mini B
  • III miejsce zespół - Abrakadabra Mini A
  • III miejsce zespół - Abrakadabra
  • wyróżnienie zespół - Iluzja

4. Festiwal Tańca Scenicznego "Piruet" w Białymstoku – 27.05.2023 r.

  • Zofia Bagińska - 3 miejsce
  • Solo Modern Jazz 12-15 lat
  • Zofia Golonko - 3 miejsce
  • Solo Duety do lat 9 (Modern Jazz)

 5Podlaski Festiwal Tańca w Starym Dworze – 18.06.2023 r.

  • I miejsce - Oliwia Kozak
  • I miejsce - Zofia Bagińska
  • II miejsce - Zofia Kot
  • III miejsce - Ksenia Topór
  • III miejsce - Zofia Golonko
  • III miejsce - Anna Romańczuk
  • III miejsce - Monika Czerkaska
  • I miejsce - Oksana Kononiuk i Monika Czerkaska
  • I miejsce - Małgorzata Durzyńska i Julia Pietruczuk
  • III miejsce - Marika Romańczuk i Maja Surel
  • III miejsce - Gabriela Krasowska i Zofia Romaniuk
  • II miejsce - ZTN Iluzja

6. Konkurs MilAirFestiwal w Amfiteatr Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku - 24.06.2023 r.

7. Wojewódzki Konkurs Bitwy Taneczne „FREE MIND RING” w Białymstoku - 11.11.2023 r.

8. Przegląd Podlaskich Integracji Tanecznych w Białymstoku - 12.11.2023 r.

  • wyróżnienie

9. VI Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Scenicznego i Sztuki Baletowej "Piruet" w Białystoku -25.11.2023 r.

  • Zofia Kot - I miejsce solo
  • Zofia Golonko - II miejsce solo
  • Zofia Bagińska - VI miejsce solo
  • Zofia Kot i Zofia Golonko - I miejsce duet
  • ZTN Froogie's - III miejsce formacja

10. IV Ogólnopolski Festiwal Tańca "Białobrzeski Christmas Dance" - 26.12.2023 r.

  • II miejsce

oraz wystąpił w części artystycznej następujących wydarzeń: 1. Koncert z okazji dnia Babci i Dziadka (21.01.2023 r.) 2. Koncert z okazji dnia Babci i Dziadka (21.01.2023 r.) 3. Koncert Walentynkowy „Taneczne serca” (10.02.2023 r.) 4. Piknik rodzinny z okazji Jubileuszu 100-lecia Parafii w Hajnówce (03.05.2023r.) 5. Hajnowskiej Dwunastki (20.05.2023 r.) 6. Festyn w Klejnikach (28.05.2023 r.) 7. Festyn zdrowia (11.06.2023 r.) 8. Podsumowanie roku artystycznego HDK (22.06.2023 r.) 9. Zakończenie sezonu zespołów ZTN (29.06..2023 r.) 10. Spotkanie klubu abstynenta DĄB (09.09.2023 r.) 11. Spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku 13 Inauguracja (11.10.2023r.) 12. Jarmark Bożonarodzeniowy w Hajnówce (17.12.2023 r.

____________________________________________________________________________________________

W 2022r. Zespoły Tańca Nowoczesnego brały udział: 

1. Ogólnopolski Festiwal Tańca Białobrzeski Easter Dance online – 18.04.2022 r. 
  • I miejsce 
  • II miejsce
2. IX Festiwal Tańca Nowoczesnego w Łapach – 15.05.2022 r.
3. Udział solistki ZTN w „You Can Dance” TVP 2- precasting w Białymstoku – 01.07.2022 r.
 
_____________________________________________________________________________________________
 
W 2019 r. brał udział w:
1.  VI Dance Festival 4 School w Szepietowie – 07.04.2019r.
  • I miejsce w kat. Solo powyżej lat 15
  • III miejsce w kat. Freestyle 1vs1 powyżej lat 15  
  • II miejsce w kat. Solo powyżej lat 15

2. Podlaski Festiwal Tańca w Białowieży – 12.05.2019 r

  • I miejsce w kategorii Formacje powyżej lat 15

3. Festiwal tańca „Magia Tańca” – Prużany/ Białoruś 

  • III miejsce

______________________________________________________________________________________________

 

W 2018 r. brał udział w:
1. Warsztatach Tańca Sspółczesnego z Hanią Mocarską - 23.01.2018r

2. Warsztatach ZUMBY - 24.01.2018r

3. Warsztatach - AEROBIK - (24.01.2018r)

4. V DANCE FESTIVAL 4 SCHOOL - 18.03.2018r. Szepietowo

  • II miejsce solo do lat 15

5. VII Festiwal DANCE PROJECT - Czeremcha 12.05.2018

6. Festiwal „Magia Tańca” Prużany – Białoruś - 23.09.2018r.

  • II miejsce