Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka 10 Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka 19

Taniec towarzyski -  instruktor Renata Lewczuk - Kuzyka

Informujemy, że od września 2023 roku zjęcia tańca towarzyskiego poprowadzi nowa Pani instruktor, o to kilka słów wprowadzenia:

 „Z  ogromną  przyjemnością  przedstawiam  się  jako  Renata Lewczuk - Kuzyka, pasjonatka    tańca  towarzyskiego  oraz  instruktorka z  uprawnieniami  trenerskimi w  dziedzinie tańca  sportowego. Moje  lekcje  to nie  tylko  nauka kroków i  figur, ale  także  kształtowanie  pewności siebie,  umiejętności  komunikacji oraz rozwijanie zrozumienia dla partnera tanecznego. Widok uśmiechniętych twarzy i postępów moich uczniów stanowi dla mnie niewyczerpane źródło  satysfakcji.  Bogate  doświadczenie  w  prowadzeniu  zajęć tanecznych zdobyłam dzięki współpracy z różnymi przedszkolami i szkołami.  Praca z  różnorodnymi  grupami wiekowymi  i  poziomami  umiejętności umożliwiła mi  dostosowanie metodyki nauczania do potrzeb każdego ucznia. Wierzę, że taniec to doskonały sposób na rozwijanie zdolności interpersonalnych, współpracy oraz pozytywnego podejścia do wyzwań. Umiejętności zdobyte w trakcie mojej tanecznej podróży pozwalają mi nieustannie rozwijać się jako instruktorka  i trenerka. Każdy sukces moich uczniów jest dla mnie źródłem dumy  oraz  motywacją  do dalszego  doskonalenia się w  tej pięknej sztuce. Taniec to nie tylko ruch, ale także wyraz emocji, wyjątkowa forma ekspresji i sposób na odkrywanie piękna w muzyce i tańcu.
Zapraszam  Was  do  wspólnej,  tanecznej  podróży,  którą  rozpoczniemy w Hajnowskim Domu Kultury."  

Klub Tańca Towarzyskiego  - istnieje od 2005 r. Tańczą w nim dzieci ze szkół podstawowych, średnich orazosoby dorosłe. Dotychczas w klubie tańczyło ponad 60 par, z których większość była laureatami turniejów tańca towarzyskiego o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim zdobywając brązowe, srebrne i złote medale, a także super puchary. Klub Tańca Towarzyskiego „Hadek” w latach 2007 - 2009 był organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta, a w latach 2005 - 2009 Otwartych Mistrzostw Hajnówki w Tańcu Towarzyskim. Oba turnieje cieszyły się dużą popularnością w środowisku tanecznym, o czym świadczył nie tylko liczny udział par tanecznych, ale także pozytywne opinie zarówno sędziów jak i uczestników.

Taniec towarzyski dla dzieci i dorosłych Program kursu tańca towarzyskiego obejmuje:

  • tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha-cha, rumba, jive, salsa

  • tańce standardowe: walc angielski, tango, quickstep

Zajęcia 2023/24  - OPŁATA

  • Taneczny MIX (5-8 lat) - PIĄTEK 1600 – 1645
  • Taniec Towarzyski (9-12 lat)  PIĄTEK  1700 – 1745
  • SALSA i LATINO SOLO PIĄTEK -1800 – 1900
  • Pary taneczne PIĄTEK - 1900 – 2000