TYGODNIOWY PLAN ZAJĘĆ W HDK - 2022 / 2023
DZIEŃ tyg. |
GODZINY |
NAZWA ZESPOŁU |
PROWADZĄCY |
SALA |
||
WTOREK |
1530 – 1700 |
MAŻORETKI kadetki starsze (9-11 lat) |
K. Gryciuk |
poddasze |
||
1700 – 1745 |
MAŻORETKI mini mini kadetki (4-5 lat) |
K. Gryciuk |
poddasze |
|||
1745 - 1830 |
MAŻORETKI mini kadetki (6 lat) |
K. Gryciuk |
poddasze |
|||
1530 – 1600 |
ZTL„Przepiórka” ( 5-6 lat) |
J. Birycka |
s. lustrzana |
|||
1600 – 1700 |
ZTL „Przepiórka” (7-9 lat) |
J. Birycka |
s. lustrzana |
|||
1600 – 1700 |
Zajęcia wokalne ZTL „Przepiórka” (5-6 lat) |
M. Paszko |
s. 19 |
|||
1800 – 1800 |
Chór Miasta Hajnówka |
M. Paszko |
s. 19 |
|||
1530 – 1630 |
ZTN Little frogs (6-8 lat) |
J. Kojło |
s. kolumnowa |
|||
1530 – 1630 |
ZTN Crazy frogs (9-11lat) |
J. Kojło |
s. kolumnowa |
|||
1630 – 1900 |
ZTN Golden frogs (12-14lat) |
J. Kojło |
s. kolumnowa |
|||
1900 – 2000 |
ZTN Froggies (15+) |
J. Kojło |
s. kolumnowa |
|||
1630 – 1730 |
Koło plastyczne „Misz Masz” |
A.Tarasiuk |
łącznik |
|||
1700 - 1900 |
Klub Plastyka ST-ART (2x w msc.) |
K. Ostaszewska |
pr. plastyczna |
|||
1540 – 1640 |
LEGO (6-8 lat) |
R .Siwek |
mała galeria |
|||
1650 – 1750 |
LEGO (6-8 lat) |
R. Siwek |
mała galeria |
|||
1800 - 1900 |
LEGO (9-13 lat) |
R. Siwek |
mała galeria |
|||
1530 – 1630 |
Grupa plastyczna IMPAST (kl. I-III ) |
U. Ginszt |
Artystyczna Piwnica |
|||
1700 - 1830 |
Grupa plastyczna IMPAST (kl. IV-VI) |
U. Ginszt |
Artystyczna Piwnica |
|||
ŚRODA
|
||||||
1600 – 1700 |
Klub Malucha gr. 1 (4-5 lat ) |
J.Kojło |
poddasze |
|||
1700 – 1800 |
Klub Malucha gr. 2 ( 5-6 lat ) |
J. Kojło |
poddasze |
|||
1530 – 1700 |
MAŻORETKI juniorki (12-14 lat ) |
K. Gryciuk |
s. lustrzana |
|||
1700 – 1800 |
MAŻORETKI kadetki młodsze (7-11 lat) |
K.Gryciuk |
s. lustrzana |
|||
1800 – 1930 |
MAŻORETKI seniorki (16+lat ) |
K. Gryciuk |
s. lustrzana |
|||
1630 – 1800 |
Koło plastyczne „Misz Masz” |
A.Tarasiuk |
łącznik |
|||
1530 - 1700 |
Grupa tkacka Supełki (7-12lat) |
K. Ostaszewska |
pr. plastyczna |
|||
1730 - 1830 |
Koło plastyczne POWIDOKI gr. 3 (kl. I-III) |
K. Ostaszewska |
pr. plastyczna |
|||
1730 - 1830 |
Koło plastyczne FORMA (15-18lat) |
U. Ginszt |
Artystyczna Piwnica |
|||
1800 – 1900 |
Pilates gr. 1 |
J. Kojło |
poddasze |
|||
1900 – 2000 |
Pilates gr. 2 |
J. Kojło |
poddasze |
|||
CZWARTEK
|
1600 - 1900 |
Pracownia GOBELIN |
Z. Jakuć |
Artystyczna Piwnica |
||
1530 – 1700 |
Koło plastyczne POWIDOKI gr. 2 (kl. I-III) |
K. Ostaszewska |
pr. plastyczna |
|||
1530 – 1700 |
Koło plastyczne POWIDOKI gr. 1 (kl. I-III) |
K. Ostaszewska |
pr. plastyczna |
|||
1530 – 1700 |
MAŻORETKI kadetki starsze (9-11) |
K. Gryciuk |
s. kolumnowa |
|||
1700 – 1745 |
MAŻORETKI mini mini kadetki (4-5 lat) |
K. Gryciuk |
s. kolumnowa |
|||
1745 - 1830 |
MAŻORETKI mini kadetki (6 lat) |
K. Gryciuk |
s. kolumnowa |
|||
1530 – 1630 |
ZTN Little frogs (6-8lat) |
J.Kojło |
s. lustrzana |
|||
1630 – 1730 |
ZTN Crazy frogs (9-11lat) |
J.Kojło |
s. lustrzana |
|||
1730 – 1900 |
ZTN Golden frogs (12-14lat) |
J.Kojło |
s. lustrzana |
|||
1900 – 2000 |
ZTN Froggies (15+) |
J.Kojło |
s. lustrzana |
|||
1700 - 1900 |
Zespół Pieśni ,,ECHO PUSZCZY” |
J. Marczuk |
s. 19 |
|||
1630 – 1800 |
Koło plastyczne „Misz masz” (7-8 lat) |
A. Tarasiuk |
łącznik |
|||
PIĄTEK |
1530 – 2000 |
Akrobatyka |
Z. Bogusławski |
s. lustrzana |
||
1530 – 1600 |
Artistic fashion –Pracownia mody gr. 1 (9-12 lat) |
U. Ginszt |
Artystyczna Piwnica |
|||
1530 – 1730 |
Artistic fashion –Pracownia mody gr. 1 (9-12 lat) |
U. Ginszt |
Artysyczna Piwnica |
|||
1730 – 1930 |
ZTL „Przepiórka” (5-6 lat) |
J. Birycka |
s. kolumnowa |
|||
1600 – 1700 |
ZTL „Przepiórka” (7-9 lat) |
J. Birycka |
s. kolumnowa |
|||
1700 – 1800 |
ZTL „Przepiórka” (10-13 lat ) |
J. Birycka |
s. klumnowa |
|||
1800 - 1930 |
ZTL „Przepiórka” ( + 14 lat ) |
J. Birycka |
s. kolumnowa |
|||
1600 – 1645 |
Zajęcia wokalne ZTL „Przepiórka” (10-13 lat ) |
M. Paszko |
s. 19 |
|||
1700 – 1740 |
Zajęcia wokalne ZTL „Przepiórka” (7-9 lat) |
M. Paszko |
s. 19 |
|||
1600 – 1645 |
Taneczny MIX (5-8 lat) |
R. Lewczuk-Kuzyka |
poddasze |
|||
1700 – 1745 |
Taneczny MIX (9-12 lat) |
R. Lewczuk-Kuzyka |
poddasze |
|||
1800 - 1900 |
Salsa i latino solo |
R. Lewczuk-Kuzyka |
poddasze |
|||
1530 – 1700 |
Koło plastyczne POWIDOKI gr. 1 (kl. IV-VI) |
K. Ostaszewska |
pr. plastyczna |
|||
1730 – 1900 |
Koło plastyczne POWIDOKI gr. 2 (kl. IV-VI) |
K. Ostaszewska |
pr. plastyczna |
|||
SOBOTA |
||||||
900 – 1030 |
MAŻORETKI juniorki (12-14 lat) |
K. Gryciuk |
s. kolumnowa |
|||
1030 – 1130 |
MAŻORETKI kadetki młodsze (7-11 lat) |
K. Gryciuk |
s. kolumnowa |
|||
1130 – 1330 |
MAŻORETKI Seniorki (16+) |
K. Gryciuk |
s. kolumnowa |
|||
930 – 1100 |
ZTL „Przepiórka” ( 10-13 lat ) |
J. Birycka |
s. lustrzana |
|||
1100 – 1300 |
ZTL „Przepiórka” ( + 14 lat ) |
J. Birycka |
s. lustrzana |
|||
1000 – 1200 |
Koło plastyczne POWIDOKI ( kl. VI-VIII) |
K. Ostaszewska |
pr. plastyczna |
Podany powyżej tygodniowy harmonogram poszczególnych zajęć może ulec zmianie (godziny,sali bądź daty) o czym na beżąco każdy z istruktorów będzie informował.