Hajnowski Dom Kultury zaprasza na Spektakl komediowy pt. "Francuskie wdówki"w wykonaniu Teatru T3, który odbędzie się w dniu 24 stycznia 2024 r. o godz. 18.00 w sali kolumnowej HDK.

Spektakl dla osób powyżej 15 lat.

Wstęp wolny

„FRANCUSKIE WDÓWKI”
to  kompilacja komedii słodko-gorzkiej „Klan wdów” autorstwa Ginette Beauvais-Garcin i Marie Chevalier ( w przekł. Barbary Grzegorzewskiej) oraz wybranych scen z polskiego filmu „Testosteron”. Tak oto powstała ciepła, dynamiczna, pełna humoru, zaskakujących zwrotów akcji, dająca nadzieję opowieść. O kobietach, o mężczyznach, o relacjach damsko-męskich. Jak bardzo jesteśmy do siebie podobni- w potrzebie miłości, bycia kochanym, niezależnie od płci, wieku, czy szerokości geograficznej. Jedno jest pewne, jeżeli życie nas zaskoczy, dobrze jest mieć z kim je dzielić- na dobre i na złe.
Tak oto, poznajemy bohaterki, są nimi samotne, dojrzałe panie, pełne temperamentu, poczucia humoru i marzeń. Niestety dość szybko zostały wdowami, ale mimo tych przykrych doświadczeń nie tracą pasji i chęci do życia. Akcja właściwa  rozpoczyna się w momencie, w którym jedna z bohaterek, niespodziewanie dołącza do klubu tych wdówek. W miarę poznawania okoliczności wypadku, w którym ginie jej mąż i wszelkich tajemnic skrywanych za życia, będzie już tylko lepiej. Jeżeli myślicie, że wszystko już wiecie, nic bardziej mylnego. Zapraszamy serdecznie i gwarantujemy wyśmienita zabawę- zarówno na scenie , jak i na widowni.

TEATR T3:
To grupa ludzi, których łączy miłość do teatru. Ideą powstania nazwy T3 były: teatr, taniec, terapia. Działamy przy Polskim Związku Niewidomych. Większość z nas to osoby z dysfunkcją wzroku, dlatego też bardziej widzimy duszą i sercem- jak uczestnicy sami o sobie mówią.

Plakat zapraszający na wydarzenie