Hajnowski Dom Kultury zaprasza na spektakl muzyczny „Dziecięcy świat dźwiękiem malowany” w wykonaniu Studia Piosenki HDK, który odbędzie się 4 grudnia 2022r. o godz. 16:00 w sali kolumnowej.

DZIECIĘCY SWIAT DŹWIĘKIEM MALOWANY to spektakl muzyczny w wykonaniu Studia Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury, który podsumuje Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego, które w bieżącym roku otrzymała instruktor Studia - Marta Gredel Iwaniuk.

Spektakl to emocjonująca muzyczna opowieść o prawach, potrzebach i marzeniach dzieci. Opowieść, która z pewnością poruszy niejedno serce. Opowieść, której bohaterami jesteśmy MY - ludzie mali i duzi. Wszak wszyscy jesteśmy przecież dziećmi.
Spektakl jest w całości autorski, napisany, wyreżyserowany i oprawiony dobrą muzyką, przy której tworzeniu współpracował ze Studiem Ernest Kamil Sienkiewicz.
Tego popołudnia odbędzie się także długo wyczekiwana premiera teledysku do jednego ze stypendialnych utworów "Niech niebo snom drzwi otworzy", który zrealizował Pan Marek Zrajkowski.
Przyjdźcie, posłuchajcie i zobaczcie w jaki sposób o ważnych sprawach mówią niesamowicie zdolne dzieci i młodzież, a także dorosłe wychowanki Studia Piosenki HDK.
Projekt plakatu Agata Łuksza.
 
BĄDŹCIE Z NAMI 4 grudnia o 16.00 w Hajnowskim Domu Kultury.
 
Wstęp wolny.
 
Zadanie finansowane ze środków Województwo Podlaskie.

Plakat zapraszający na wydarzenie(997KB).jpg