- Szczegóły
- Kategoria: Osiągnięcia SPE
1. Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek KANTYCZKA - 27.01.2024r.
- I miejsce Oliwia Kozak
- II miejsce Gabriela Wróbel
- III miejsce Wiktoria Masalska
- wyróżnienie Hanna Wołczyk
2. XXI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Białoruskiej eliminacje rejonowe - 04.02.2024r.
- I miesce zespół CYKADA
- I miejsce Wiktoria Masalska
- I miejsce Maria Sawicka
- II miejsce Gabriela Wróbel
- II miejsce Aleksandra Wołczyk
3. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Krakowie - 09-12.02.2024r.
- I I miejsce Iza Karczewska
I miejsce Marysia Sawicka
- II miejsce zespół CYKADA
4. Konkurs piosenki walentynkowej w Goniądzu -17.02.2024r.
5. XXXI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Białoruskiej - eliminacje centralne -18.02.2024r.
- I miejsce zespół CYKADA
- I miejsce Maria Sawicka
- II miejsce Wiktoria Masalska
- II miejsce Gabriela Wróbel
- III miejsce Aleksandra Wołczyk
6. Ogólnopolski Festiwal Piosenki DEBIUTY w Lublinie - 08.03.2024r.
- wyróżnienie Maria Sawicka
7. Konkurs Poezji Religijnej w Hajnówce- 19.03.2024r.
- I miejsce Daria Znaczko
8. IV Wojewódzki Przegląd Amatorskiej Twórczości Teatralnej „PIKtoGRAmy” 2024 - 26.03.2024r.
- 3 x nagroda Maria Boreczko, Sara Pryczynicz i Nikola Hołodok
9. Konkurs "Piosenki pokolenia moich rodziców" w Tykocinie - 09.04.2024r.
- I miejsce Sara Pryczynicz
- I miejsce Izabela Pietroczuk
- III miejsce Daria Znaczko
- wyróżnienie Aleksandra Wołczyk
- Szczegóły
- Kategoria: Osiągnięcia SPE
1. Hajnowskie Spotkania z Kolędą Prawosławną - 15.01.2023 r.
- I miejsce - Studio Piosenki Estradowej
2. XV Otwarte Prezentacje „Kolędujmy Razem” Narewka 2023 w Narewce - 20.01.2023 r.
- I miejsce - Studio Piosenki Estradowej grupa młodsza
- II miejsce - Studio Piosenki Estradowej grupa starsza
3. 30 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Białoruskiej- eliminacje rejonowe - 28.01.2023 r.
- I miejsce – Studio Piosenki Estradowej
- I miejsce – Zofia Filipiuk
- I miejsce - Aleksandara Wołczyk
- II miejsce – Gabriela Wróbel
4. 30 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Białoruskiej - eliminacje centralne - 11.02.2023 r
- I miejsce – Studio Piosenki Estradowej
- I miejsce – Maria Sawicka
- II miejsce - Zofia Filipiuk
- II miejsce - Aleksandra Wołczyk
- II miejsce – Gabriela Wróbel
5. Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Walentynkowy mix piosenkowy" - online luty 2023 r.
- I miejsce - zespół Kwarta
6. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej - finał w Krakowie 17.02.2023 r.
- II miejsce - Izabela Karczewska
7. Ogólnopolski Konkurs Piosenki "O kobietach" - online 08.03.2023r.
- I miejsce - zespół Kwarta
8. Ogólnopolski Festiwal Twórczość Agnieszki Osieckiej w Białymstoku - 17.03.2023 r.
- I miejsce - Wiktoria Masalska
9. Wojewódzki Festiwal Amatorskiej Twórczości PIKTOGRAMY - eliminacje powiatowe - 24.03.2023 r.
- NAGRODA - Sara Pryczynicz
-
NAGRODA - Hanna Wołczyk
-
NAGRODA - Izabela Pietroczuk
- NAGRODA - Wiktoria Masalska
-
NAGRODA - Gabriela Wróbel
-
wyróżnienie - Sofia Kiryluk
-
wyróżnienie - Marysia Boreczko
10. Ogólnopolski Festiwal Piosenki DEBIUTY w Lublinie - 24.03.2023 r.
- II miejsce - Maria Sawicka
11. Festiwal Piosenki Poetyckiej "Wiosenny powiew" w Białymstoku - 18.04.2023 r.
- NAGRODA - zespół Domino
12. Konkurs Poezji Religijnej - 20 i 21.04.2023 r.
- NAGRODA SPECJALNA - zespół STUDIO PIOSENKI HDK
- NAGRODA SPECJALNA - Daria Znaczko
- NAGRODA SPECJALNA - Lena Romanczuk
- NAGRODA SPECJALNA - Wiktoria Masalska
- II miejsce - Zofia Filipiuk
13. Wojewódzki Festiwal Amatorskiej Twórczości Teatralnej PIKTOGRAMY w Białymstoku - 23.04.2023 r.
- I miejsce - Wiktoria Masalska
- II miejsce - Sara Pryczynicz
- III miejsce - Gabriela Wróbel
- wyróżnienie - Hanna Wołczyk
14. Regionalny Konkurs Piosenki w Grajewie - 23.04.2023 r.
- wyróżnienie - Sara Pryczynicz
- wyróżnienie - Oliwia Kozak
15. Ogólnopolski Konkurs Piosenki Europejskiej w Olsztynie - 23-25.04.2023 r.
- II miejsce - Studio Piosenki Estradowej
16. I Wojewódzki konkurs pioseni przedszkolaka "Śpiewający maluch" w Bielsku Podlaskim - 26.04.2023 r.
- II miejsce - Sofia Kiryluk
17. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Your Song online
18. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Przyrodniczej w Mirosławcu - online
- I miejsce - Oliwia Kozak
- II miejsce - Wiktoria Masalska
19. Konkurs Piosenki Ukraińskiej w Bielsku Podlaskim - 07.05.2023 r.
-
II miejsce - zespół KWARTA
-
II miejsce - Oliwia Kozak
-
II miejsce - Gabriela Wróbel
-
III miejsce - Studio Piosenki Estradowej
-
III miejsce - Aleksandra Wołczyk
-
III miejsce - Zofia Filipiuk
20. 50. Konkursu Piosenki Białoruskiej dla szkół i przedszkoli - 17.05.2023 r.
- I miejsce - zespół KWARTA
- I miejsce - zespół DOMINO
- I miejsce - Oliwia Kozak
- I miejsce - Hanna Wołczyk
- I miejsce - Wiktoria Masalska
- II miejsce - Maria Boreczko
- II miejsce - Izabela Pietroczuk
21. Konkurs Piosenki Białoruskiej w Bielsku Podlaskim- etap centralny - 22.05.2023 r.
- I miejsce - zespół KWARTA ( Marysia Boreczko, Martyna Plewa, Lena Iwaniuk, Zosia Golonko, Wiktoria Jóźwiuk, Nikola Hołodok i Oliwia Kozak )
- I miejsce - zespół DOMINO ( Lena Romanczuk, Hania Wołczyk, Daria Znaczko, Maja Targosz, Maria Boreczko, Iza Pietroczuk i Aleksandra Buczek )
- I miejsce - Hania Wołczy
- I miejsce - Wiktoria Masalska
- II miejsce - Oliwia Kozak
- II miejsce - Iza Pietroczuk
- III miejsce - Marysia Boreczko
22. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca MUSZELKI WIGIER w Suwałkach - 27.05.2023 r.
- GRAND PRIX - Maria Sawicka
23. Internetowy Konkurs Piosenki Polskiej "Zaśpiewane wiosną" - 28.05.2023 r.
- I miejsce - zespół DOMINO ( Maja Targosz, Aleksandra Buczek, Izabela Pietroczuk, Daria Znaczko, Lena Romanczuk, Maria Boreczko i Hanna Wołczyk )
- II miejsce - Oliwia Kozak
- II miejsce - Daria Znaczko
- II miejsce - Wiktoria Masalska
24. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki PODLASKA NUTA w Bielsku Podlaskim - 03.06.2023 r.
- I miejsce - Oliwia Kozak
- I miejsce - Gabriela Wróbel
- III miejsce - zespół KWARTA
- III miejsce - zespół STUDIO PIOSENKI HDK
- III miejsce - Wiktoria Masalska
25. XIV Konkurs „Piosenki pokolenia naszych dziadków” w Tykocinie – 06.06.2023 r.
- I miejsce - Marysia Boreczko
- II miejsce - Hanna Wołczyk
- II miejsce - Aleksandra Wołczyk
26. Konkurs Piosenki WYGRAJ SUKCES w Piastowie – 06.06.2023 r.
- Oliwai Kozak
27. Domowy Festiwal Piosenki online – 09.06.2023 r.
- III miejsce – Oliwa Kozak
28. Międzynarodowy Festiwal Pieśni Legionowej w Sejnach – 10.06.2023 r.
- I miejsce - Izabela Karczewska
-
II miejsce - Maria Sawicka
29. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Anny German w Białymstoku – 17.06.2023 r.
- II miejsce – Maria Sawicka
30. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej LET'S SING w Warszawie - online
- GRAND PRIX i nagrodę finansową w wysokości 600 zł otrzymało STUDIO PIOSENKI HDK
- II miejsce - zespół KWARTA
- wyróżnienie - Wiktoria Masalska
31. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MŁODE TALENTY WOKALNE online - 30.06.2023 r.
- NAGRODA GŁÓWNA w wysokości 500 zł - Studio Piosenki HDK
- II miejsce - zespół KWARTA
32. Ogólnopolski Festiwal Piosenki ROZŚPIEWAJMY PODKARPACIE w Rzeszowie - 02.07.2023 r.
- III miejsce - zespół STUDIO PIOSENKI HDK
33. Międzynarodowy Festiwal Pieśni Legionowej w Nowym Dworze Mazowieckim – 10.09.2023 r.
- II miejsce - Maria Sawicka
34. Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej ŚPIEWAJMY PANU w Siemiatyczach (30.09.2023 r.)
- GRAND PRIX i I miejsce - Oliwia Kozak
- I miejsce - Nikola Hołodok
- II miejsce - Sara Pryczynicz
35. OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI LITERACKIEJ IM. ŁUCJI PRUS w Białymstoku (30.09. 01.10.2023r.)
- I miejsce - IZABELA KARCZEWSKA
36. Ogólnopolski Konkursu WYGRAJ SUKCES w Tarnobrzegu (6-7.10.2023 r.)
- II miejsce - Oliwia Kozak
37. Wojewódzki Festiwal Piosenki w Dąbrowie Białostockiej (19.10.2023r.)
- III miejsce - Nikola Hołodok
38. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Białymstoku (21.10.2023 r.)
- I miejsce - Maria Sawicka
- II miejsce - zespół Studia Piosenki HDK
39. Festiwal Piosenki Mniejszości Narodowych ŚPIEWAJMY RAZEM w Białymstoku (23.10.2023r.)
- I miejsce - Izabela Pietroczuk
- II miejsce - Maria Boreczko
40. Ogólnopolski Przegląd Piosenki Patriotycznej DO KRAJU TEGO w Sokołach (05.11.2023 r.)
- wyróżnienie - Oliwia Kozak
- wyróżnienie - Hanna Wołczyk
41. Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznej w Białymstoku (25.11.2023 r.)
- I miejsce - DOMINO
- I miejsce - STUDIO PIOSENKI HDK
- II miejsce - Sara Pryczynicz
- II miejsce - Wiktoria Masalska
- II miejsce - Gabriela Wróbel
- III miejsce - Aleksandra Wołczyk
- wyróżnienie - Nikola Hołodok
- Szczegóły
- Kategoria: Osiągnięcia SPE
1. Ogólnopolski Konkurs Kolęd "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś" w Waganowicach 16.01.2022r.
I miejsce - zespół DOMINO I miejsce - zespół CYKADA I miejsce - Daria Znaczko I miejsce - Hanna Wołczyk
2. Ogólnopolski Festiwal Kolęd GLORIA w Kielcach
III miejsce - Maria Sawicka
3. Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach - 30.01.2022 r.
I miejsce - zespół Studio Piosenki HDK II miejsce - zespół DOMINO III miejsce - Oliwia Kozak
4. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Walentynkowej w Pcimiu online 17.02.2022r.
III miejsce - Maria Sawicka
5. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Serdecznej LOVE ME w Zambrowie 11.02.2022r.
I miejsce – CYKADA II miejsce – Aleksandra Wołczyk III miejsce – Zofia Filipiuk
6. Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki KANTYCZKA w Bielsku Podlaskim 19.02.2022r.
wyróżnienie - Daria Znaczko
7. II Wojewódzki Przegląd Niezawodowej Twórczości Teatralnej PIKtoGRAmy – Mistrzowie Piosenki - Białystok 6-8.04.2022r.
GRAND PRIX – Oliwia Kozak III miejsce – Aleksandra Wołczyk
8. Międzynarodowy Konkurs Piosenki YOUR SONG w Warszawie online - 10.04.2022r.
I miejsce - Maria Sawicka
9. 49. konkurs „Piosenka Białoruska” dla dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół podstawowych - eliminacje powiatowe w Hajnówce - 13.04.2022 r.
I miejsce – zespół DOMINO I miejsce – zespół KWARTA I miejsce – zespół CYKADA I miejsce – Hanna Wołczyk I miejsce – Wiktoria Masalska II miejsce – Lena Iwaniuk II miejsce – Iza Pietroczuk II miejsce – Aleksandra Wołczyk III miejsce – Maria Boreczko III miejsce -Oliwia Kozak
10. 49. konkurs „Piosenka Białoruska” dla dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół podstawowych - eliminacje centralne w Bielsku Podlaskim - 9.05.2022 r.
I miejsce- zespół DOMINO I miejsce - zespół CYKADA I miejsce- Oliwia Kozak I miejsce- Iza Pietroczuk I miejsce - Wiktoria Masalska II miejsce - zespół KWARTA II miejsce - Maria Boreczno II miejsce -Aleksandra Wolczyk III miejsce - Hanna Wołczyk
11. Konkurs Piosenki Ukraińskiej "Z Podlaskiej Krynicy" w Bielsku Podlaskim - 15.05.2022 r.
I miejsce- zespół CYKADA I miejsce- Wiktoria Masalska II miejsce- zespół DOMINO II miejsce- Lena Iwaniuk II miejsce- Aleksandra Wołczyk II miejsce- Zofia Filipiuk
12. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Białoruskiej - eliminacje rejonowe - 15.05.2022 r.
I miejsce - zespół Studia Piosenki HDK I miejsce - Zofia Filipiuk
13. Młodzieżowy Festiwal Twórczości Agnieszki Osieckiej - 26-27.05.2022 w Białymstoku.
GRAND PRIX - Maria Sawicka II miejsce- Wiktoria Masalska Wyróżnienie- Daria Znaczko
14. I Podlaski Przegląd Piosenki „KROK DO KARIERY”w Łapach - 3.06.2022 r.
I miejsce - zespół CYKADA I miejsce- Zofia Filipiuk II miejsce- Aleksandra Wołczyk II miejsce - Oliwia Kozak III miejsce - zespół KWARTA III miejsce - Hanna Wołczyk
15. Eliminacje centralne XXIX Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka Białoruska 2022”- Solidarni z Ukrainą - 4.06.2022 r.
soliści: I MIEJSCE: Maria Sawicka I MIEJSCE: Zofia Filipiuk Zespoły wokalne: I MIEJSCE: Studio Piosenki Estradowej HDK
16. II Ogólnopolski Konkurs Piosenki "CO CI W DUSZY GRA" w Wapienicy - 21.06.2022 r.
GRAND PRIX dla Studia Piosenki HDK II miejsce - zespół MAŁE HDK II miejsce - Hanna Wołczyk
17. Ogólnopolski Konkurs Piosenki PIOSENKĄ ZŁO ZWYCIĘŻAJ w Suchowoli - 11.09.2022r.
I miejsce – zespół CYKADA I miejsce – Wiktoria Masalska I miejsce – Maria Sawicka
18. Eliminacje Międzynarodowego Festiwalu Piosenki im.Anny German w Białymstoku 24.09.2022
I miejsce - Zofia Filipiuk II miejsce - Aleksandra Wołczyk
19. Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej ŚPIEWAJMY PANU w Siemiatyczach 01.10.2022r.
I miejsce - zespół grupa młodsza ( DOMINO & KWARTA ) I miejsce - zespół grupa starsza ( CYKADA ) I miejsce - Zofia Filipiuk II miejsce - Maria Boreczko II miejsce - Aleksandra Wołczyk II miejsce - Wiktoria Masalska
20. Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus w Białymstoku 1-2.10.2022r.
III miejsce - Izabela Karczewska
21. Przegląd Piosenki Mniejszości Narodowych Podlasia "Śpiewajmy razem" w Białymstoku 20.10.2022r.
I miejsce - Oliwia Kozak I miejsce - Wiktoria Masalska II miejsce - Hanna Wołczyk
22. Festiwal Piosenki Religijnej i Ludowej w Białymsoku 22.10.2022r.
I miejsce - zespół STUDIO PIOSENKI HDK I miejsce - Gabriela Wróbel I miejsce - Maria Sawicka I miejsce - Zofia Filipiuk I miejsce - Wiktoria Masalska II miejsce - Aleksandra Wołczyk
23. XXX Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Łomży 27.10.2022r.
III miejsce - Oliwia Kozak
24. Rembertowski Festiwal Poezji Śpiewanej w Warszawie 29.10.2022r.
II miejsce- Maria Sawicka
25. Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej "TA CO NIE ZGINĘŁA" w Zambrowie 04.11.2022r.
- Szczegóły
- Kategoria: Osiągnięcia SPE
- Konkurs Piosenki Białoruskiej dla dzieci - II etap - styczeń 2021 r.
-
I miejsce - Oliwia KozakI miejsce - Aleksandra BuczekI miejsce - Aleksandra WołczykI miejsce - zespół KWARTAI miejsce - zespół DOMINOI miejsce - zespół CYKADAII miejsce - Lena IwaniukII miejsce - Marysia BoreczkoII miejsce - Izabela PietroczukII miejsce - Wiktoria Gawryluk
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej - 11.01.2021 r. Kraków
- Ogólnopolski Przegląd Kolęd i Pastorałek - 16.01.2021 r. w Komorowice
- Ogólnopolski Festiwal Kolęd KOLĘDA HEJ w Szczucinie
- Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki KANTYCZKA w Bielsku Podlaskim - 21.01.2021
- Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Miłkowicach – 25.01.2021 r.
- VII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Łodzi - 29.01.2021 r.
- Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Puławach - 31.01.2021 r.
- Ogólnopolski Konkurs Piosenki Walentynkowej w Kamienicy - 15.02.2021r.
- I Ogólnopolski Festiwal Piosenki LOVE ME w Zambrowie - 16.02.2021
-
Ogólnopolski Festiwal Piosenki DZIECIOPIEWY w Legnicy - 19.02.2021 online
- Ogólnopolski Wielki Konkurs Recytatorski w Kutnie – 19.02.2021 r. online
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Z piosenką przez dekadę” w Gdańsku – 19.02.2021 r. online
- Konkurs Piosenki Walentynkowej w Goniądzu - 8 marca 2021 r. online
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mikrofon dla każdego” w Wolsztynie – 24.04.2021 online
- Konkurs wokalny "Polska w piosence" w Bliżynie - 04.2021 online
- Regionalny Konkurs Piosenki w Grajewie - 04.2021 online
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Wesołe Nutki” – 28.05.2021 r. Łuków
- Ogólnopolski Przegląd "Piosenki mojej mamy" - maj 2021 - online
- Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej SMOKORYKI online - 28.05.2021 r. Orneta
- VIII Krakowski Festiwal Piosenki Debiuty „Chant-Canto-Gesang” – online – 1.06.2021 r.
- Wojewódzki Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej „PIKuś” w ramach projektu „PIKtoGRAmy”- czerwiec 2021
- Konkurs Piosenki Wakacyjnej - online - 2.06.2021 r. Białystok
- XXVI Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej – online – czerwiec 2021 Lipsko
- Festiwal Artystyczny MOJA PASJA - online - czerwiec - Żywiec
- Międzynarodowy Festiwal Piosenki PODLASKA NUTA online w Bielsku Podlaskim 20.06.2021
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki dziecięcej CZERWONE JABŁUSZKO w Żychlinie online 21.06.2021 :III miejsce - Lena Iwaniuk
- Eliminacje rejonowe Festiwalu Piosenki Białoruskiej w Białymstoku - 25.06.2021 r.
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Białoruskiej - eliminacje rejonowe w Białymstoku - 25.06.2021 r.
- XXVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Białoruskiej 2021 - eliminacje centralne - Hajnówka 26.06.2021 r.
- Świętokrzyski Konkurs Pieśni Patriotycznych „Kielce były pierwsze” w Kielcach 25.08.2021
- Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej ŚPIEWAJMY PANU Podlasie 2021 w Siemiatyczach - 2.10.2021
- Konkurs Piosenki Ukraińskiej w Bielsku Podlaskim - 3.10.2021
- Ogólnopolski Konkurs Piosenki DEBIUT w Siedlcach – 15.10.2021 r.
- 50. Konkurs Recytatorski w języku białoruskim OJCZYSTE SŁOWO – eliminacje centralne – 18.10.2021 r. Bielsk Podlaski
- 48 Konkurs Piosenki Białoruskiej - eliminacje rejonowe - 20.10.2021 Hajnówka
- 48. Konkurs Piosenki Białoruskiej - I etap w Bielsku Podlaskim - 27.10.2021 r.
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Patriotycznej w Zambrowie – 3.11.2021 r.
- Konkurs Piosenki Religijnej i Ludowej w Białymstoku – 13.11.2021
- I miejsce - Maria Sawicka
- Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznej w Białymstoku – 18.11.2021 r.
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Patriotycznej DŹWIĘKI WOLNOŚCI w Gdyni - online - 22.11.2021 r.
- Ogólnopolski Konkurs Piosenki Patriotycznej w Bytomiu - online- 23.11.2021 r.
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej w Piszu - 26.11.2021 r.
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki w Kędzierzynie Koźlu – 27-28.11.2021 r.
- Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Walcach– 29.11.2021 r. online
- IX Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej "Jeszcze Polska nie zginęła" w Mońkach - online - XI 2021
- Ogólnopolski Internetowy Festiwal Polskiej Piosenki w Warszawie - 5.12.2021 r.
- Festiwal Piosenki MUZYCZNY ZIEMOWIT w Kielcach - 9.12.2021 r.
- Międzynarodowy Festiwal Piosenki Zimowej HU HU HA w Warszawie - 26.12.2021 r.
- Szczegóły
- Kategoria: Osiągnięcia SPE
- Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej – KANTYCZKA 2020 – 18.01.2020 r. Bielsk Podlaski
I miejsce i ZŁOT FLECIK – Izabela Karczewska wyróżnienie – Izabela Pietroczuk wyróżnienie – Hanna Wołczyk
- Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek - 28.01.2020 r. Puławy
- XXVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Białoruskiej 2020 - eliminacje rejonowe - 1.02.2020 r. Hajnówka
- Konkurs Piosenki Walentynkowej – Goniądz 15.02.2020 r. I miejsce – Izabela Karczewska
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Białoruskiej - eliminacje centralne - Białystok 16.02.2020 r.
- Festiwal Twórczości Agnieszki Osieckiej- 4.03.2020 r.
- I Ogólnopolski Internetowy Konkurs Piosenki WOKALARIUM - maj 2020 Kielce
- Wojewódzki Konkurs online DOMOWE WIERSZOWANIE - 15.06.2020 Białystok
- Festiwal Piosenki GDYNIA OPEN w Gdyni - on-line, czerwiec 2020
- IV Ogólnopolski Festiwal Pieśni Legionowej w Ząbkach – 9.08.2020 r.
- Ogólnopolski Festiwal Polskiej Piosenki Rozrywkowej ONLINE - Wrzesień 2020
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki SOUNDTRACK – Łomża 26-27.09.2020 r.
III nagroda - Marysia Sawicka
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Letniej – online 09.2020 r.
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej - Białystok 28.09.2020 r.
- IV Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "ZŁOTY MIKROFON" OPOCZNO - Październik 2020- online
- Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Łucji Prus "W żółtych płomieniach liści" - Białystok 2-4.10.2020 r.
- Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej ŚPIEWAJMY PANU Podlasie 2020 w Drohiczynie - październik 2020 - online
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki „O złotą nutę Grójca” – 20.10.2020 r.
- III Międzynarodowy Festiwal Piosenki Bez Granic "GOLDEN VOICE" - Jędrzejów 2020 - 7.11.2020 r. Jędrzejów- online
- XVI Konkurs Piosenki Ukraińskiej „Z Podlaskiej Krynicy” - 8.11.2020 r. - online
- Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki "Dźwięki wolności" - online - 12.11.2020 r. Gdynia
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczystej "Serce w plecaku" - online - 14.11.2020 r. Jarosławiec
- Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych - online - 17.11.2020 r. Białystok
- X Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej - online 18.11.2020 r. Trzebnia
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Patriotycznej „KAŻDY POLAK GRA I ŚPIEWA POLSCE”- online - 19.11.2020 r. Kraków
- Konkurs Piosenki Patriotycznej w Mońkach „Moja mała ojczyzna” – online - 7.12.2020 r. Mońki
- Finał IV Ogólnopolskiego Festiwalu NA POLSKĄ NUTĘ - online - 8.12.2020 r. - Rzeszów
- Festiwal Wokalnych Talentów TALENTIADA w Radzionkowie – 12.12.2020 r.
- Konkurs Piosenki Białoruskiej dla dzieci - I etap - 15.12.2020 r.
- Mikołajkowa gala przedszkolaków - 21.12.2020 r. MDK Białystok
- Szczegóły
- Kategoria: Osiągnięcia SPE
- Hajnowskie Spotkania z Kolędą Prawosławną – 15.01.2019 r. Hajnówka
- Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek– 17-18.01.2019 r. Puławy
- Festiwal Kolęd z Radiem Jard - 20.01.2019 r. Białystok.
- Podlaski Konkurs Kolęd i Pastorałek - 21.01.2019 r. Czarna Białostocka
- XXVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Białoruskiej 2019 - eliminacje rejonowe - 2.02.2019 r.- Hajnówka
- IX Regionalny Konkurs Piosenki Walentynkowej "Miłość niejedno ma imię" - 16.02.2019 r. Goniądz
- XXVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Białoruskiej 2019 - eliminacje centralne - 24.02.19 r. Białystok
- Iza Karczewska wystąpiła z orkiestrą Filharmonii Krakowskiej – 2-3.03.2019 r. Kraków
W dniach 2-3 marca w Krakowie odbył się Koncert Galowy w hołdzie Żołnierzom Wyklętym w ramach V Festiwalu Wolnej i Niezawisłej . Iza Karczewska jako laureatka III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej wystąpiła z towarzyszeniem chóru oraz orkiestry Filharmonii Krakowskiej wykonując dwa utwory : „Walczyk” oraz „Panie Generale”.
- Festiwal Twórczości Agnieszki Osieckiej – 5-7.03.2019 r. Białystok
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki WESOŁE NUTKI– 30.03.2019 r. Łuków
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rozrywkowej – 30-31.03.2019 r. Warszawa
- Finał Festiwalu Piosenki Przedszkolaka MAMA TATA I JA – 10.05.2019 r. Białystok
- 46. Konkurs Piosenki Białoruskiej - eliminacje rejonowe - 14.05.2019 r. Hajnówka
- Konkurs Piosenki Białoruskiej dla szkół – eliminacje centralne – 17.05.2019 r. Bielsk Podlaski
- Konkurs Piosenki Ukraińskiej – 19.05.2019 r. Orla
- Międzynarodowy Festiwal Piosenki PODLASKA NUTA - 1.06.2019 r. Bielsk Podlaski
- Wojewódzki Festiwal Piosenki Współczesnej - 6.06.2019 r. Dąbrowa Białostocka
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki NUTY PRZYJAŹNI - 8.06.2019 r. Hajnówka
- Międzynarodowy Festiwal Piosenki „NA JĘZYKACH” – 21-24.06.2019 r. Toruń
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus – 4-6.10.2019 r.
- Przegląd Pieśni Patriotycznej „Jeszcze Polska nie zginęła” - 9.11.2019 r. Mońki
- Konkurs Piosenki Patriotycznej – 10.11.2019 r. Grajewo
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Kozielska Scena Debiutów" - Kędzierzyn Koźle 15-17.11.2019 r.
- Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznej - 24.11.2019 r. Białystok
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki FIROLIZA- REAKACJA WOKALNA – Warszawa 16-17.11.2019 r.
- II Ogólnopolskie Spotkania Laureatów Festiwali Piosenki – Iłów 30.11.2019 r.
ZŁOTY KLUCZ oraz Nagroda II stopnia – Izabela Karczewska ZŁOTY KLUCZ oraz Nagroda III stopnia – Maria Sawicka
- 3. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Świątecznej i Zimowej HU HU HA – 8.12.2019 r. Warszawa
- Międzynarodowy Festiwal Piosenki Radia Jard – 6-8.12.2019 r. Białystok
GRAND PRIX i I miejsce – zespół PULS I miejsce – Maria Sawicka II miejsce – Maja Szpilko III miejsce – Martyna Białowieżec III miejsce – zespół DOMINO III miejsce – zespół KWARTA Wyróżnienie – Marysia Boreczko Wyróżnienie- Oliwia Kozak Wyróżnienie- Hania Wołczyk Wyróżnienie- Aleksandra Wołczyk
Ponadto Maria Sawicka oraz zespół PULS otrzymali nominację do udziału w EUROFESTIWALACH
- Szczegóły
- Kategoria: Osiągnięcia SPE
- Podlaski Festiwal Pieśni Patriotycznej – Białystok 24.11.2018 r.
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej - finał w Krakowie - 16-18.11.2018 r.
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki KOZIELSKA SCENA DEBIUTÓW - 16.11.2018 r. - Kędzierzyn Koźle
- Eliminacje Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej - 29.10.2018 r. Białystok.
- Konkurs Piosenki ŁAPSKA AKADEMIA WOKALNA - 26.10.2018 r. Łapy
- Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Orfeusz we Włoszech” - 9-15.09.2018 r.
- Międzynarodowy Jubileuszowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy - Hajnówka 7.07.2018 r.
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej NUTY PRZYJAŹNI – Hajnówka 16.06.2018r.
- Festiwal Piosenki Współczesnej w Dąbrowie Białostockiej - 23.05.2018 r.
- Konkurs Piosenki Białoruskiej dla dzieci i młodzieży - II etap - 18.05. 2018 r. Bielsk Podlaski
- Konkurs Piosenki Ukraińskiej - 13.05.2018 r.
-
Regionalny Konkurs Piosenki w Grajewie – 15.04.2018 r.
III miejsce – Wanda Ginszt wyróżnienie – Aleksandra Wołczyk wyróżnienie – Marta Waśkowska
- Ogólnopolski Festiwal Piosenki ROZŚPIEWANY WAWER – Warszawa 24-25.03.2018 r.
-
Ogólnopolski Festiwal Piosenki we Włodawie - 23.03.2018 r.I miejsce - Iza Karczewska II miejsce - Małe HDK III miejsce - Maria Sawicka
- Międzynarodowy Festiwal Piosenki Radia Jard w Białymstoku - 18.03.2018 r. I miejsce - Maja Szpilko Wyróżnienie- Iza Pietroczuk Wyróżnienie- Maja Targosz Wyróżnienie- Hania Wołczyk
-
VIII Regionalny Konkurs Piosenki Walentynkowej „Miłość niejedno ma imię” w Goniądzu – 17.02.2018 r.
I miejsce – zespół PULS III miejsce – Zosia Filipiuk Wyróżnienie -Iza Pietroczuk Wyróżnienie- Kasia Waśkowska
-
Festiwal Piosenki Pokolenia Naszych Rodziców w Tykocinie - 13.02.2018 r.
I miejsce – Kasia Waśkowska I miejsce – Izabela Karczewska I miejsce – Katarzyna Drużba II miejsce – Marta Waśkowska wyróżnienie – Aleksandra Wołczyk
-
Eliminacje centralne - Festiwal Piosenka Białoruska - Hajnówka - 11.02.2018 r.I miejsce - Studio Piosenki HDKI miejsce - Julita WawreszukII miejsce - Marlena Bieglukwyróżnienie - Karolina Mirek
-
Podlaski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Czarnej Białostockiej - 28.01.2018 r.II miejsce – Kasia WaśkowskaII miejsce – Aleksandra WołczykII miejsce – Maria Sawickawyróżnienie – Izabela Karczewska
-
I miejsce - Studio Piosenki HDKI miejsce - Julita WawreszukII miejsce - Marlena BieglukII miejsce - Karolina Mirek
- Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej KANTYCZKA - Bielsk Podlaski – 20-21.01.2018 r.
-
Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Puławach 16-17.01.2018r.II miejsce – Izabela KarczewskaIII miejsce – Małe HDK
-
Hajnowskie Spotkania z Kolędą Prawosławną –Hajnówka - 11.01.2018 r.I nagroda
- Szczegóły
- Kategoria: Osiągnięcia SPE
- Szczegóły
- Kategoria: Osiągnięcia SPE