Spis treści

W dniu 7 czerwca w galerii HDK odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. "Polskie Symbole Narodowe". Konkurs organizowany przez Hajnowski Dom Kultury dofinansowany ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole Narodowe RP”.

Komisja w składzie:
1. Daniel Gromacki
2. Anna Świtalska - Świć
3. Zenaida Jakuć
obejrzała 70 prac, które napłynęły na konkurs plastyczny pt. ,,Polskie Symbole Narodowe’’ w trzech kategoriach wiekowych ( I kl. I-III, II kl. IV-VI, III kl. VII-VIII ).
Jury wyłoniło zwycięzców konkursu, którzy wykonali najciekawsze prace zgodne z kryteriami konkursu i postanowiło przyznać :
 
Kategoria I (kl. I-III)
NAGRODY
1. Michał Antoniuk Szkoła Podstawowa Nr 2
2. Antoni Gredel Szkoła Podstawowa Nr 2
3. Hanna Gaszczyńska Szkoła Podstawowa Nr 2
4. Daria Karaś Szkoła Podstawowa Nr 2
5. Eliza Giermaniuk Szkoła Podstawowa Nr 2
6. Mateusz Jakoniuk Szkoła Podstawowa Nr 2
WYRÓŻNIENIA
1. Laura Koszel Szkoła Podstawowa Nr 2
2. Jan Bedkowski Szkoła Podstawowa Nr 2
3. Roksana Osiniak zgłoszenie indywidualne
4. Martyna Golonko Szkoła Podstawowa Nr 2
5. Oliwia Kozak Szkoła Podstawowa Nr 2
7. Grzegorz Smykla Szkoła Podstawowa Nr 2
8. Dawid Dubicki Szkoła Podstawowa Nr 2
9. Szymon Szpakowicz Szkoła Podstawowa Nr 2
10. Magda Zakrzewska Szkoła Podstawowa Nr 2
 
Kategoria II (kl. IV-VI)
GRAND PRIX
1. Olga Kopiec zgłoszenie indywidualne
NAGRODY
1. Joanna Jakoniuk zgłoszenie indywidualne
2. Maja Piwowarczyk zgłoszenie indywidualne
3. Wiktoria Rakowska zgłoszenie indywidualne
4. Filip Wilbik zgłoszenie indywidualne
5. Wiktor Kropiewnicki Szkoła Podstawowa Nr 1
6. Helena Aleksandra Kojło Szkoła Podstawowa Nr 2
WYRÓŻNIENIA
1. Szymon Pach Szkoła Podstawowa Nr 1
2. Julia Siegień zgłoszenie indywidualne
3. Hanna Tomaszuk Szkoła Podstawowa Nr 1
4. Julia Jasiuk Szkoła Podstawowa Nr 1
5. Julia Janowicz zgłoszenie indywidualne
6. Maja Parfieniuk zgłoszenie indywidualne
7. Agata Dzierżanowska zgłoszenie indywidualne
8. Julia Biryłko zgłoszenie indywidualne
9. Martyna Seliwoniuk Szkoła Podstawowa w Dubinach
 
Kategoria III (kl. VII-VIII)
NAGRODY
1. Gabriela Berend zgłoszenie indywidualne
2. Tomasz Jankowski Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy
WYRÓŻNIENIA
1.Olga Jakoniuk zgłoszenie indywidualne
 
Komisja w swojej ocenie doceniła samodzielność, oryginalną technikę wykonania, pomysłowość i efekt artystyczny nagrodzonych prac, a także zakwalifikowała wszystkie nadesłane prace na wystawę, która jest dostępna w Galerii HDK od 07.06 do 21.06.2023r.
 
Serdecznie zapraszamy !
 
Zadanie „Historia kulturą malowana” dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole Narodowe RP”