2024

1. Ogólnopolski Festiwal Mażoretek ,,Kurpie Dance Cup'' w Ostrołęce - 06.04.2024r.

  • I miejsce Mini kadetki
  • I miejsce duet Wiktoria Rogoza Gosia Nesteruk
  • III miejsce kadetki młodsze
  • III miejsce miniformacja juniorki
  • Wyróżnienie Wiktoria Rogoza
  • Wyróżnienie Marysia Lubowicka
  • Wyróżnienie Gosia Nesteruk

2. Mistrzostwa Polski Północno - Wschodniej w Olecku - 14.04.2024r.

  • I miejsce scena baton przedszkolaki
  • miejsce scena klasyczna juniorki
  • I miejsce scena klasyczna seniorki
  • I miejsce defilada klasyczna seniorki
  • I miejsce defilada klasyczna juniorki
  • I miejsce defilada kadetki
  • I miejsce mini mix kadetki
  • I miejsce mini mix juniorki
  • I miejsce miniformacja juniorki
  • I miejsce miniformacja seniorki
  • I miejsce miniformacja flaga seniorki
  • I miejsce solo flaga Zosia Zagórnik
  • I miejsce solo twirling Patrycja Kuczko
  • I miejsce solo Jagoda Juszczuk
  • I miejsce solo Wiktoria Rogoza
  • I miejsce duet Wiktoria Rogoza Gosia Nesteruk
  • I miejsce duet Patrycja Kuczko Dominika Borowik
  • I miejsce duet Julia Jarmołowska Róża Orzechowska
  • II miejsce miniformacja kadetki
  • II miejsce solo flaga Dominika Borowik
  • II miejsce solo pompon Patrycja Kuczko
  • II miejsce solo buława Gosia Sieliwonik
  • II miejsce solo Blanka Skiepko
  • III miejsce duet Wiktoria Rynkiewicz Otylia Urynowicz
  • IV miejsce scena kadetki młodsze

4. Otwarte Mistrzostwa Polski Mażoretek w Czechowice Dziedzice – 26-28.04.2024 r.

  • I miejsce scena klasyczna juniorki
  • I miejsce defilada baton kadetki
  • I miejsce miniformacja kadetki
  • I miejsce mini mix kadetki
  • I miejsce duet flaga
  • I miejsce duet twirling
  • I miejsce solo twirling
  • II miejsce scena klasyczna seniorki
  • II miejsce defilada klasyczna seniorki
  • II miejsce mini mix juniorki
  • II miejsce flaga miniformacja seniorki
  • II miejsce baton miniformacja seniorki
  • II miejsce baton miniformacja juniorki
  • III miejsce defilada baton juniorki

5. Dziecięcy Przegląd Tańca Happy Feet 2024 w Białymstoku - 09.05.2024r.

  • wyróżnienie 

6. Mistrzostwa Polski Mażoretek w Kędzierzynie Koźlu – 30.05-02.06.2024r.

  • II Vicemistrz Polski defilada klasyczna juniorki
  • II Vicemistrz Polski defilada klasyczna seniorki
  • II Vicemistrz Polski defilada kadetki


2023

1. Mistrzostwa Mażoretek Polski Północno-Wschodniej w Olecku - 16.04.2023 r.

  • I miejsce solo baton przedszkolaki
  • I miejsce solo pompon przedszkolaki
  • I miejsce defilada seniorki
  • I miejsce scena klasyczna seniorki
  • I miejsce defilada kadetki
  • I miejsce mix kadetki
  • I miejsce mix juniorki
  • I miejsce scena przedszkolaki starsze
  • I miejsce scena przedszkolaki młodsze
  • I miejsce scena klasyczna kadetki
  • I miejsce solo freestyle
  • I miejsce miniformacja kadetki
  • I miejsce mini mix seniorki
  • II miejsce scena klasyczna juniorki
  • II miejsce scena klasyczna seniorki
  • II miejsce duo flaga
  • II miejsce duo baton
  • II miejsce miniformacja seniorki
  • III miejsce miniformacja juniorki
  • III miejsce solo pompon
  • III miejsce solo kadetki
  • IV miejsce solo kadetki
  • IV miejsce solo juniorki
  • IV miejsce duo baton
  • V miejsce solo juniorki
  • V miejsce duo baton
  • VI miejsce solo pompon
  • VI miejsce solo buława
  • VI miejsce solo baton
  • VII miejsce solo pompon
  • XI miejsce solo baton

 2. Otwarte Mistrzostwa Polski Mażoretek w Kętrzynie - 06.05.2023 r.

  • I miejsce solo baton przedszkolaki Hania Kotrys
  • I miejsce solo pompon przedszkolaki Jagoda Juszczuk
  • I miejsce defilada seniorki
  • I miejsce scena klasyczna seniorki
  • I miejsce defilada kadetki
  • I miejsce mix kadetki
  • I miejsce mix juniorki
  • I miejsce scena przedszkolaki starsze
  • I miejsce scena przedszkolaki młodsze
  • I miejsce scena klasyczna kadetki
  • I miejsce solo freestyle Patrycja Kuczko
  • I miejsce miniformacja kadetki
  • I miejsce mini mix seniorki
  • II miejsce scena klasyczna juniorki
  • II miejsce scena klasyczna seniorki
  • II miejsce duo flaga Patrycja Kuczko Dominika Borowik
  • II miejsce duo baton Julia Sadowska Wiktoria Rogoza
  • II miejsce miniformacja seniorki
  • III miejsce miniformacja juniorki
  • III miejsce solo pompon Patrycja Kuczko
  • III miejsce solo kadetki Maria Lubowicka
  • IV miejsce solo kadetki Zofia Zagórnik
  • IV miejsce solo juniorki Wiktoria Rogoza
  • IV miejsce duo baton Agata Siegień Dominika Borowik
  • V miejsce solo juniorki Agata Treszczotko
  • V miejsce duo baton Wiktoria Rynkiewicz Otylia Urynowicz
  • VI miejsce solo pompon Julia Sadowska
  • VI miejsce solo buława Małgorzata Sieliwonik
  • VI miejsce solo baton Wiktoria Garustowicz
  • VII miejsce solo pompon Małgorzata Nesteruk
  • XI miejsce solo baton Dominika Borowik

3. Mistrzostwa Polski Mażoretek w Kędzierzynie Koźlu – 18-21.05.2023 r.

  • Vice mistrz Polski defilada kadetki
  • II Vice mistrz Polski defilada klasyczna seniorki
  • II Vice mistrz Polski mix juniorki
  • II Vice mistrz duo twirling Julia Sadowska Wiktoria Rogoza

4. Festiwal Tańca Scenicznego "Piruet" w Białymstoku – 27.05.2023 r.

  • I miejsce solo Gosia Nesteruk
  • II miejsce solo Wiktoria Rogoza
  • III miejsce solo Julia Sadowska
  • IV miejsce solo Hania Kotrys
  • I miejsce formacja przedszkolaki
  • III miejsce formacja maluchy
  • IV miejsce formacja kadetki

5. Podlaski Festiwal Tańca w Starym Dworze - 18.06.2023 r.

  • I miejsce solo lat 7 Hanna Kotrys
  • II miejsce solo lat 7 Lena Dawidziuk
  • II miejsce mini mini mażoretki
  • III miejsce mini mażoretki

6. Konkurs MilAirFestiwal w Amfiteatr Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku 24.06.2023 r.

7. Otwarty Puchar Polski – Konfrontacje Mażoretek w Chełmnie – 08-10.09.2023r.

  • I miejsce mini formacja juniorki
  • 2 x I miejsce solo pompon
  • 2 x II miejsce solo baton
  • III miejsce solo pompon
  • III miejsce duet baton
  • IV miejsce solo baton

oraz wystąpiły w części artystycznej następujących wydarzeń: 1. Koncert „Noworoczne spotkania” w Liceum z DNJB w Hajnówce ( 10.01.2023 r.) 2. Koncert Mażoretek pt. „Zimowe natchnienie” (18.01.2023 r.) 3. Pasowanie klas I w I LO w Hajnówce (31.03.2023 r.) 4. Spotkanie Uniwersytetu III Wieku ( 19.04.2023 r.) 5. Spektakl taneczny „Bieg życia” (23.04.2023r.) 6. Międzynarodowy Dzień Tańca w Amfiteatrze Miejskim (28.04.2023r.) 7. Gra miejska (29.04.2023 r.) 8. Piknik rodzinny z okazji Jubileuszu 100-lecia Parafii w Hajnówce (03.05.2023r.) 9. Pomoc podczas 42. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej (11-12.05.2023r.) 10. Festyn w Klejnikach (28.05.2023 r.) 11. Piknik z Białorusem (01.06.2023 r.) 12. Bielski Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim (03.06.2023 r.) 13. Festyn zdrowia (11.06.2023 r.) 14. XXI Euro parada w Suchowoli (18.6.2023 r.) 15. Zakończenie sezonu Mażoretek (20.06.2023 r.) 16. Podsumowanie roku artystycznego HDK (22.06.2023 r.) 17. XV JARMARK ŻUBRA w Hajnówce (09.07.2023 r.) 8 18. MiniJarmark przy HDK (22.07.2023 r.) 19. MiniJarmark przy HDK (26.08.2023 r.) 20. Gra Miejska Terenowa w Hajnówce (01.09.2023 r.) 21. Gali wręczenia aktów przyznania Stypendium Burmistrza Miasta Hajnówka im. Pelagii Ponieckiej za wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne i sportowe ( 22.09.2023 r.) 22. Spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku - Inauguracja (11.10.2023r.) 23. Jubileuszu Zespołu Mażoretek STELLA w Sokółce (28.10.2023 r.) 24. Udział w grze miejskiej org. MBP w Hajnówce (02.12.2023 r.) 25. Udział w warsztatach integracyjnych w kawiarni Lipowart Hajnówka (08.12.223 r.) 26. Jarmark Bożonarodzeniowy w Hajnówce (17.12.2023 r.)

 ______________________________________________________________________________________

2022

1. Puchar Walentynkowy MIA – 13.02.2022 online

  • 1 miejsce przedszkolaki
  • 1 miejsce kadetki
  • 1 miejsce seniorki
  • 1 miejsce solo buława Gosia Sieliwonik
  • 1 miejsce duet Patrycja Kuczko Zuzanna Żur

2. Ogólnopolski Festiwal Tańca „Białobrzeski Winter E-Dance” -13.02.2022 online

  • IV miejsce duet Patrycja Kuczko Zuzanna Żur
  • V miejsce solo Gosia Sieliwonik
  • VII miejsce solo Patrycja Kuczko

3. V etap Online Majorettes International Grand Prix

  • Złoty medal scena klasyczna kadetki
  • Złoty medal scena klasyczna seniorki
  • Srebrny medal duet baton Patrycja Kuczko Zuzanna Żur
  • Srebrny medal duet pompon Patrycja Kuczko Zuzanna Żur
  • Srebrny medal solo flaga Patrycja Kuczko
  • Srebrny medal solo buława Małgosia Sieliwonik
  • Brązowy medal scena przedszkolaki

4. Mistrzostwa Mażoretek Polski Północno-Wschodniej w Olecku - 10.04.2022

  • 1 miejsce solo twirling Patrycja Kuczko
  • 1 miejsce solo buława Małgosia Sieliwonik
  • 1 miejsce duet pompon Patrycja Kuczko Zuzanna Żur
  • 1 miejsce duet twirling Patrycja Kuczko Zuzanna Żur
  • 1 miejsce miniformacja kadetki
  • 1 miejsce scena pompon przedszkolaki
  • 1 miejsce mix kadetki
  • 1 miejsce scena klasyczna kadetki
  • 1 miejsce scena klasyczna juniorki
  • 2 miejsce duet pompon Marysia Lubowicka Hania Żur
  • 2 miejsce duet Agata Siegień Ania Zabrocka
  • 2 miejsce miniformacja juniorki
  • 2 miejsce miniformacja seniorki
  • 2 miejsce scena pałka przedszkolaki
  • 2 miejsce scena seniorki
  • 2 miejsce defilada seniorki
  • 3 miejsce solo Wiktoria Rogoza

5. Otwarte Mistrzostwa Polski Mażoretek w Węgorzewie – 23.04.2022 r.

  • 1 miejsce solo pompon Julia Sadowska
  • 1 miejsce flaga Patrycja Kuczko
  • 1 miejsce 2x baton Małgorzata Sieliwonik
  • 1 miejsce duo pompon Marysia Lubowicka i Hania Żur
  • 1 miejsce duo pompon Zuzia Żur i Patrycja Kuczko
  • 1 miejsce duo baton Zuzia Żur i Patrycja Kuczko
  • 1 miejsce miniformacja kadetki
  • 1 miejsce miniformacja juniorki
  • 1 miejsce miniformacja seniorki
  • 1 miejsce defilada seniorki
  • 1 miejsce klasyczne kadetki
  • 1 miejsce klasyczne seniorki
  • 1 miejsce mix kadetki
  • 2 miejsce baton Wiktoria Rogoza
  • 2 miejsce duo Agata Siegień i Wiktoria Garustowicz
  • 2 miejsce duo pompon Gosia Nesteruk i Wiktoria Panasiuk
  • 2 miejsce scena seniorki
  • 4 miejsce baton Patrycja Kuczko
  • 4 miejsce buława Małgorzata Sieliwonik
  • 4 miejsce duo pompon Julia Sadowska i Wiktoria Rogoza

6. Mistrzostwa Europy- online 01.05.2022 r.

  • 1 miejsce duet pompon juniorki
  • 1 miejsce duet pompon kadetki
  • 1 miejsce miniformacja
  • 2 miejsce solo
  • 2 miejsce scena klasyczna juniorki
  • 2 miejsce scena klasyczna kadetki
  • 3 miejsce solo
  • 3 miejsce solo
  • 3 miejsce miniformacja juniorki
  • 4 miejsce solo
  • 5 miejsce duet

7. IX Podlaski Festiwal Tańca Nowoczesnego w Łapach - 15.05.2022 r.

  • 1 miejsce miniformacja
  • 1 miejsce solo Małgorzata Sieliwonik
  • 2 miejsce solo Zuzanna Żur
  • 2 miejsce scena przedszkolaki
  • 4 miejsce solo Agata Siegień
  • Wyróżnienie Dominika Borowik

8. XXIII Mistrzostwa Polski Mażoretek w Kędzierzynie-Koźlu – 20-22.05.2022

  • Vicemistrz Polski mix kadetki
  • II Vicemistrz Polski scena klasyczna kadetki oraz miniformacja juniorki

2021

Mistrz Polski Północno-Wschodniej formacja juniorki Mistrz Polski Północno-Wschodniej defilada juniorki Mistrz Polski Północno-Wschodniej mini formacja juniorki Mistrz Polski Północno-Wschodniej duet pompon Patrycja i Zuzia Mistrz Polski Północno-Wschodniej solo twirling Patrycja Kuczko 4 miejsce trio Ania Ania Agata 5 miejsce duet Patrycja Kuczko Zuzia Żur 5 miejsce solo juniorki Dominika Borowik 5 miejsce duet kadetki- Pierwszy raz na konkursowej scenie!!! 6 miejsce solo juniorki Ania Zabrocka 10 miejsce Solo kadetki Agata Glapa 10 miejsce Solo juniorki Martyna Wysocka

2 miejsce estrada juniorki 2 miejsce defilada juniorki 1 miejsce solo twirling Patrycja Kuczko 4 miejsce miniformacja juniorki 9 miejsce duet pompon Patrycja i Zuzia

  • II Mistrzostwa Polski Mażoretek WAMT- online - 12.08.2021r.

1 miejsce -mistrz Polski defilada juniorki
2 miejsce -wicemistrz Polski duet baton Patrycja Kuczko, Zuzanna Żur
3 miejsce -II wicemistrz Polski duet pompon Patrycja Kuczko, Zuzanna Żur
2 miejsce -wicemistrz Polski solo buława Małgorzata Sieliwonik
4 miejsce estrada juniorki
4 miejsce miniformacja juniorki
5 miejsce duet kadetki Patrycja Romańczuk, Małgorzata Nesteruk
8 miejsce solo baton juniorki Patrycja Kuczko
10 miejsce solo baton kadetki Agata Glapa
15 miejsce solo baton juniorki Anna Zabrocka
Srebrny medal- solo kadetki Agata Glapa Srebrny medal- duet kadetki Patrycja Romańczuk Małgorzata Nesteruk Srebrny medal- duet pompon Patrycja Kuczko Zuzanna Żur Brązowy medal- miniformacja juniorki Brązowy medal- solo juniorki Anna Zabrocka Brązowy Medal- solo twirling Patrycja Kuczko Brązowy medal- solo buława Małgorzata Sieliwonik Brązowy medal- duet twirling Patrycja Kuczko Zuzanna Żur Wyróżnienie- formacja juniorki Wyróżnienie- defilada juniorki
  • Mistrzostwa Świata Mażoretek WAMT- online- 03.09.2021r.

1 miejsce defilada juniorki - Mistrz Świata online
2 miejsce duet pompon juniorki Patrycja Kuczko, Zuzanna Żur- Wicemistrz Świata online
3 miejsce duet baton juniorki Patrycja Kuczko, Zuzanna Żur- II Wicemistrz Świata online
3 miejsce solo buława Małgorzata Sieliwonik- II Wicemistrz Świata online
6 miejsce na 30 zawodniczek-solo baton juniorki Patrycja Kuczko
6 miejsce miniformacja juniorki
7 miejsce formacja juniorki
  • Festiwal Tańca Mażoretkowego ,,Wirująca Pałeczka- Wronki- 18.09.2021r.

3 miejsce duet baton juniorki Patrycja Kuczko Zuzanna Żur
4 miejsce duet pompon juniorki Patrycja Kuczko Zuzanna Żur
4 miejsce solo buława juniorki Małgorzata Sieliwonik
 
Złoty medal przedszkolaki Srebrny medal scena klasyczna juniorki Srebrny medal solo Patrycja Kuczko Srebrny medal duet Patrycja Romańczuk Małgorzata Nesteruk Srebrny medal duet pałka Patrycja Kuczko Zuzanna Żur Srebrny medal duet pompon Patrycja Kuczko Zuzanna Żur Brązowy medal solo pałka Ania Zabrocka Brązowy medal solo buława Małgorzata Sieliwonik Brązowy medal solo flaga Patrycja Kuczko Brązowy medal miniformacja juniorki Brązowy medal formacja juniorki Brązowy medal defilada juniorkin
  • Mistrzostwa Europy 2021 - organizowany przez Majorettes International Association Polska -  online - 21.11.2021 r.

1 miejsce scena przedszkolaki 1 miejsce scena klasyczna juniorki 2 miejsce Gosia Sieliwonik solo buława 3 miejsce duet Patrycja Kuczko Zuzanna Żur 3 miejsce duet Patrycja Romańczuk Gosia Nesteruk

2 miejsce świąteczne show 3 miejsce miniformacja kadetki 3 miejsce solo Patrycja Kuczko 4 miejsce scena klasyczna seniorki 5 miejsce duet Patrycja Kuczko i Zuzanna Żur