Uczestnicy wydarzenia

XXV Mistrzostwa Polski Mażoretek Kędzierzyn Koźle 2024 przeszły do historii.

W trzydniowych zmaganiach w Hali Azoty wzięło udział 1890 zawodników z 92 zespołów, z 116 trenerami na czele. Zespoły zjechały do Kędzierzyna Koźle z najdalszych zakątków Polski. Podczas mistrzostw mieliśmy okazję zobaczyć aż 816 choreografii z batonami, pom ponami, buławami oraz flagami. To było niezwykle barwne, pełne tańca, życia i radości świętowanie 25-tych urodzin ruchu tańca mażoretkowego w Polsce, bo to właśnie tu, w Stowarzyszeniu Mażoretek Tamburmajorek i Cheerleaderek Polskich swoje źródło mają wszystkie współczesne organizacje mażoretkowe.
 

Jeszcze emocje nie opadły po wspaniałym Jubileuszu 15-lecia Zespołu Mażoretek SHOCK Hajnówka, a już w najbliższy weekend biorą udział w Mistrzostwach Polski Mażoretek w Kędzierzynie - Koźlu. Trzymamy mocno kciuki za cały zespół!

Miło nam poinformować, iż Partnerem Strategicznym wyjazdu jest: Województwo Podlaskie

Zapraszamy do odwiedzenia strony www https://podlaskie.eu/ i profilu na Facebooku Województwo Podlaskie

 

 
Logo Województwo Podlaskie
Uczestnicy wydarzenia

14 kwietnia Zespół Mażoretek SHOCK wziął udział w Mistrzostwach Polski Północno - Wschodniej w Olecku. Ciężka i sukcesywna praca zespołu (9 godzin tańca, ponad 500 tancerek i 178 choreografii konkursowych) przyniosła porządany efekt i już po raz kolejny Mażoretki z Hajnówki wywalczyły awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w czerwcu. 

Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i trzymamy mocno kciuki za dalsze sukcesy!

A tak przedstawiają się wyniki konkursowych zmagań:

Uczestnicy wydarzenia

W dniu 6 kwietnia zespół Mażoretek SHOCK zaprezentował się podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Mażoretek ,,Kurpie Dance Cup'' w Ostrołęce.
Jury docieniło ciężką pracę zespołu i godnie je nagrodziło:

Uczestnicy wydarzenia

"Polka XXI wieku" ten tytuł trafia do naszej instruktorki Karoliny Gryciuk! Ogromne brawa! Konkurs "Polka XXI wieku" nagradza sukcesy kobiet w biznesie, nauce, kulturze, działalności NGO i nagłaśnia je na skalę ogólnopolską. Przed laureatkami otwiera nowe możliwości rozwoju i pozyskania partnerów do realizacji projektów. Fundacja Projekt PL wraz z Jadwiga Emilewicz doceniła pracę artystyczną naszej instruktorki i postanowiła ją wyróżnienić na gali, która odbyła się 8 marca w Warszawie.

Gratulujemy tak ważnego wyróżnienia i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów!

Uczestnicy wydarzenia

W dniu 8 lutego w Hajnowskim Domu Kultury odbył się niezapomniany Koncert Walentynkowy w wykonaniu Mażoretek Shock Hajnówka oraz Zespołu Tanecznego Uniwersytetu III Wieku. Popołudnie wypełnione było muzyką, tańcem i miłością, tworząc niepowtarzalną atmosferę walentynkowej magii. Na scenie mogliśmy podziwiać 120 tancerek, które bez wątpienia nie tylko zachwyciły, lecz także poruszyły serca całej publiczności. Ich profesjonalizm, gracja i pasja doskonale oddawały ducha tego romantycznego święta.

W dniu 22 stycznia Zespół Mażoretek SHOCK wyruszył na warsztaty mażoretkowe do Wasilkowa. Zmęczone, ale szcześliwe wróciły z mnóstwem nowych technik tanecznych oraz pozytywnej energii.

Warsztaty mażoretkowe 2

Uczestnicy wydarzenia

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przesyłamy Wam najserdeczniejsze życzenia! Niech każda chwila spędzona w Waszym towarzystwie będzie pełna radości, miłości i niezapomnianych wspomnień. Dziękujemy za Waszą mądrość i inspirację, którą dzielicie się z nami każdego dnia.

Wesołych Świąt życzy cały Zespół Mażoretek SHOK!

Zespół Mażoretek

W dniu 8 grudnia grupa mini kadetki brała udział w warsztatach integracyjnych, których pomysłowawcem byli rodzice. Warsztaty odbyły sie w kawiarni Lipowart w Hajnówce. 

Warsztaty integracyjne zespołu mażoretek 1