W dniu 18 kwietnia w Hajnowskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie Konkursu Plastycznego "Wiosna za oknem naszego przedszkola", w którym udział wzięły grupy przedszkolne z hajnowskich przedszkoli. Dyrektor Barbara Sadowska wręczyła zwycięzcom konkursu dyplomy i nagrody w galerii HDK oraz odwiedziła nieobecną nagrodzoną grupę z Przedszkola im. Św. Św. Cyryla i Metodego w Hajnówce.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac, która dostępna jest do dnia 30 kwietnia 2024 r. w holu HDK.

PROTOKÓŁ KONKURSU ,, Wiosna za oknem naszego przedszkola’’

W dniu 11.04.2024r. komisja w składzie:

1. Anna Tarasiuk - instruktor d/s plastyki w HDK

2. Kamila Ostaszewska - instruktor d/s plastyki w HDK

3. Urszula Ginszt - instruktor d/s plastyki w HDK

obejrzała 7 prac grupowych, które wpłynęły na konkurs plastyczny ,,Wiosna za oknem naszego przedszkola’’ z hajnowskich przedszkoli. Komisja wyłoniła zwycięzców konkursu, którzy wykonali prace zgodne z kryteriami konkursu i postanowiła przyznać nagrody:

III miejsce:

Grupa 6 latki z Niepublicznego Przedszkola im. Św. Św. Cyryla i Metodego w Hajnówce

II miejsce:

Grupa IX - sześciolatki z Przedszkola nr 5 w Hajnówce

I miejsce:

Grupa Jaskółki (5 latki) z Przedszkola nr 1 w Hajnówce

Gratulujemy!

 

Opis galerii zdjęć: Na zdjęciach widać prace plastyczne oraz przedszkolaków.