Studio Piosenki Estradowej

Studio istnieje od lutego 2007 r.  Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym ( 30 lub 45 min.) Uczestnicy pracują nad emisją głosu i uczą się śpiewu estradowego.

Instruktor – Marta Gredel – Iwaniuk
magister sztuki, nauczyciel śpiewu, logopeda.
„Muzyka towarzyszy memu życiu od najmłodszych lat. Swoje muzyczne pasje realizowałam głównie uczestnicząc w zespołach muzycznych i tanecznych Hajnowskiego Domu Kultury oraz w zespole wokalnym Liceum z DNJB w Hajnówce.
Życie zawodowe związałam z muzyką. Umiejętności i wiedzę rozwijałam pod okiem wybitnych wykładowców Akademii Muzycznej w Białymstoku oraz Bydgoszczy. Mając na uwadze prawidłową wymowę moich podopiecznych podjęłam się poszerzenia swoich kwalifikacji o kierunek logopedia.
Praca z dziećmi oraz młodzieżą daje mi wiele satysfakcji. Ciszę się , że swoją wiedzą mogę dzielić się z uzdolnionymi młodymi wokalistami.”
21 lutego 2014 r. Marta Gredel-Iwaniuk otrzymała Tytuł „Zasłużony dla Powiatu Hajnowskiego” przyznany za szczególne zasługi na rzecz rozwoju i promocji Powiatu Hajnowskiego. Tytuł nadała Rada Powiatu w drodze uchwały na wniosek Towarzystwa Przyjaciół Hajnówki.

ARCHIWUM WYDARZEŃ – 2018

ARCHIWUM WYDARZEŃ – 2017

ARCHIWUM 2007-2016