Dzikie historie

Dzikie historie – 19.08

Stowarzyszenie Metamorphosis oraz grupa nieformalna „Dziew/Czyny z coolturą”  zapraszają wszystkich mieszkańców Hajnówki i okolic na „Plenerowe spotkania filmowe”, które odbywać się będą w tegoroczne wakacje.

19.08.2017 (sobota) o godz. 21:00 projekcja filmu pt. „Dzikie historie” (2014, reż. Damian Szifrón) na zewnątrz Hajnowskiego Domu Kultury oraz rozmowa z wybitnym krytykiem filmowym i filmoznawcą Adamem Radziszewskim.

zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=5dNIsrrf_rw

Opis filmu:
Dzika komedia, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą „dość!” i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

Czas trwania: 2 godz. 02 min.

Wstęp bezpłatny!
Widzów zachęcamy do zabrania ze sobą koców i karimat (noce bywają chłodne) oraz mamy nadzieję, że spotkamy się w bardzo licznym gronie!

Partnerzy: Gutek Film, Hajnowski Dom Kultury, Miasto Hajnówka, Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka”
Sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Hajnówce, Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim,CDD Polska, Centro-met Stefan Bedkowski, eurobank, Studio Fotograficzne Klisz-Art, Klubokawiarnia Lipowart, Mrs.Sporty Hajnówka, Trio – pizza, burger, stek, Restaiuracja Leśniczanka, Endorfina siłownia, Stacja Białowieża Pałac, Parkietówka – profrsjonalne usługi parkieciarskie.

Dofinansowano ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Hajnówce.