Kino Lumiere zaprasza do Hajnówki

4 lipca (poniedziałek) Hajnowski Dom Kultury

Godz. 12.15 – „Jurassic World: Dominion”

Produkcja: USA, Gatunek: Przygodowy/Science-Fiction, Premiera: 10.06.2022., Czas: 147 min.

Jurassic World Dominion rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. Jurassic World Dominion pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne.

Godz. 15.00 i 17.00 – „Minionki: Wejście Gru”

Produkcja: USA, Gatunek: Animowany/Familijny/Przygodowy, Premiera: 1.07.2022., Czas: 88 min.

Kiedy niesławna supergrupa złoczyńców – Vicious 6, usuwa swojego przywódcę — legendarnego wojownika sztuk walki Wilda Knucklesa (głosu w oryginalnej wersji użycza zdobywca Oscara® Alan Arkin) — Gru, chce zostać ich członkiem. Jest w końcu najbardziej oddanym fanem grupy. Vicious 6 nie jest pod wrażeniem drobnego, niedoszłego złoczyńcy, ale Gru okazuje się od nich sprytniejszy. Oszukuje grupę złoczyńców stając się ich śmiertlenym wrogiem. Gru decyduje się na ucieczkę. Minionki muszą go uratować. W tym próbują opanować trudną sztukę walki Kung – Fu. Gru w tym czasie odkrywa, że nawet najgorsi z najgorszych potrzebują czasami drobnej pomocy przyjaciół.

Godz. 19.00 – „Elvis”

Produkcja: USA/Australia, Gatunek: Dramat/Biograficzny/Muzyczny, Premiera: 24.06.2022., Czas: 160 min.

Film opowiada o życiu i twórczości Elvisa Presleya (Butler), widzianych z perspektywy jego skomplikowanych relacji z enigmatycznym menadżerem „Pułkownikiem” Tomem Parkerem (Hanks). Fabuła zgłębia złożoną znajomość Presleya z Parkerem, trwającą ponad 20 lat, od samych początków bezprecedensowej sławy Presleya. Tłem jest zmieniający się krajobraz kulturowy Ameryki i jej utrata niewinności. Osią historii jest jedna z najbardziej znaczących i wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley (Olivia DeJonge).

Cena biletu: 20 zł – normalny, 17 zł – ulgowy (bilety do nabycia w dniu projekcji)