Jarmark Żubra – 17.07

Szanowni Państwo!
logo jarmark żubraZapraszamy do uczestnictwa w XV edycji Jarmarku Żubra pt.,,Prezentacje Kultury Ludowej Pogranicza” w dniu 17 lipca 2022 r. – wydarzeniu promującym Region Puszczy Białowieskiej.
Podczas Jarmarku prezentowane są produkty, zarówno żywnościowe – lokalne smaki (np. sery, miody, wyroby piekarnicze i wędliniarskie, zioła, nalewki itp.) jak i rękodzielnicze (np. hafty, koronki, wyroby ze słomy i wikliny, tkactwo, ceramika użytkowa, galanteria drewniana). Towarzyszy im regionalna muzyka
i rodzimy folklor. Stworzone będą sprzyjające warunki do zakupienia oryginalnych artykułów oraz uczestnictwa w wielu warsztatach i pokazach. Warto wspomnieć, iż Jarmark Żubra jest jednym z flagowych wydarzeń wdrażanej przez miasto – Strategii Marki Hajnówka. Prezentacja lokalnych tradycji, naturalnych wyrobów i ich prozdrowotnych właściwości silnie wpisują w jej założenia oraz działania promocyjne. Wiele z nich ma już swoją silną renomę w Polsce, a nawet za granicą.
Zachęcamy Państwa do udziału w wydarzeniu oraz prezentacji swoich produktów i usług. Udział wystawców jest bezpłatny, organizacja stoiska wystawowego we własnym zakresie, zgodnie z obowiązującym regulaminem Jarmarku.

Pisemne zgłoszenia według wzoru dołączonego do niniejszego pisma należy składać do 9 lipca 2022 r., na adres: Hajnowski Dom Kultury, ul. Tamary Sołoniewicz 4, 17-200 Hajnówka lub e-mail: z.jakuc@hdk.hajnowka.pl. O kwalifikacji na jarmark poinformujemy mailowo lub telefoniczne. Do kontaktu w powyższej sprawie pozostaje Pani Zenaida Jakuć, tel. 85 682 32 03.

Dyrektor Hajnowskiego Domu Kultury
Barbara Sadowska

logo

Pliki do pobrania:

  1. Regulamin – Word 73 KB
  2. Karta zgłoszenia – Word 60 KB
  3. Regulamin organizacji i zasad funkcjonowania stoisk handlowych podczas imprez organizowanych na terenie Parku i Amfiteatru Miejskiego w Hajnówce
  4. Karta zgłoszenia stoiska handlowego z cennikiem