zdjęcie. magnetofon szpulowy

Archiwalne nagrania audio

Oferta przygotowania archiwalnych nagrań audio pieśni białoruskich i kolęd

W ramach ochrony dziedzictwa kulturowego naszego regionu każda jednostka samorządowa powinna posiadać „muzyczny ślad” grup i zespołów folklorystycznych działających na jej terenie. Wiele z tych zespołów już nie istnieje, inne przestały być aktywne, a ich „muzyczny ślad” pozostanie przyszłym pokoleniom, przypominając o tradycjach i pochodzeniu.

Hajnowski Dom Kultury oferuje przygotowanie archiwalnych nagrań audio pieśni i kolęd, zarejestrowanych podczas występów zespołów folklorystycznych, zespołów dziecięcych, szkolnych i innych z regionu powiatu hajnowskiego w latach 1985 – 2020.
Nagrania zostaną skatalogowane, opisane, nagrane na płytę CD wraz z nadrukiem i okładką.
Cennik nagrań:
1. Płyta CD z czasem 40 – 60 min (do 20 utworów) – 300 zł + VAT
2. Płyta CD z czasem 20 – 40 min (do 15 utworów) – 200 zł + VAT
3. Płyta CD z czasem do 20 min (do 10 utworów) – 100 zł + VAT
4. Powielenie przygotowanej płyty CD wraz z okładką – 10 zł/szt.
Wystawiamy faktury VAT.
Koszt obejmuje zgranie materiałów z kaset magnetofonowych i szpulowych, zamianę na format cyfrowy, poprawienie w miarę możliwości jakości nagrania, skatalogowanie, opis utworów i roku wykonania, przygotowanie i mastering utworów do nagrania na płytę CD, nagranie na płytę CD audio, nadruk na płytce w jednym kolorze, druk okładki w pełnym kolorze, konfekcjonowanie płyty.

W razie potrzeby dla każdej grupy zostanie wyliczona przewidywana ilość płyt. Czas realizacji zamówienia w zależności od ilości chętnych od 7 do 30 dni.

Kontakt: Włodzimierz Gredel, tel. 666 320 118, e-mail: w.gredel@hdk.hajnowka.pl