zdjęcie. laureaci Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Legionowej w Ząbkach

Izabela Karczewska laureatką Festiwalu Pieśni Legionowej

IV Ogólnopolski Festiwal Pieśni Legionowej w Ząbkach  – 9.08.2020 r.

Izabela Karczewska – solistka Studia Piosenki HDK wyśpiewała II nagrodę w wysokości 3000 zł w Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Legionowej w Ząbkach.

Festiwal jest prestiżowym wydarzeniem, które nie tylko daje artystom okazję do zaprezentowania swoich możliwości i swojego talentu , ale pielęgnuje i upamiętnia historię legionistów, którzy swoimi bohaterskimi czynami w obronie ojczyzny na zawsze zapisali się w kartach jej historii.

Młodzi wokaliści z różnych stron Polski zaprezentowali w Ząbkach swoje interpretacje pięknych pieśni legionowych.
Izabela wystąpiła z utworem „W SUTERYNIE” w aranżacji Ernesta Sienkiewicza i tym wykonaniem zachwyciła jury, które przyznało jej II miejsce

Koncert Galowy Festiwalu odbył się w Kościele, a laureatom podczas występów akompaniował zespół instrumentalny, z którym Iza wykonała utwór „Ułani ułani malowane dzieci” w nowej, ciekawej aranżacji.

Gratulujemy Izabeli tak znaczącego sukcesu !
Dziękujemy za promocję naszej instytucji oraz naszego miasta na tak wyjątkowym Festiwalu, jakim jest Festiwal Pieśni Legionowej. Panu Wojciechu Bardowskiemu dziękujemy za zaproszenie i kwalifikację do udziału w Festiwalu, a rodzicom Izy za organizację wyjazdu.

zdjęcie. laureaci Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Legionowej w Ząbkach