plakat zaproszenie na spektakl muzyczny Dzieci dzieciom

Dzieci dzieciom – 30.03 – odwołano

Wydarzenie zostało odwołane!

Hajnowski Dom Kultury zaprasza dzieci na spektakl muzyczny „Dzieci dzieciom”- „Bajka uczy, bajka bawi” w wykonaniu Studia Piosenki Estradowej.

Spektakl muzyczny przeznaczony jest dla młodych odbiorców, chociaż z racji znanych od pokoleń bajek z przyjemnością obejrzą go także dorośli. Czytanie i oglądanie bajek to zdecydowanie jedne z ulubionych zajęć dzieci. Jednak większość bajek niesie ze sobą coś więcej – ukryte przesłanie, w które warto się wsłuchać. Spektakl muzyczny „Bajka uczy, bajka bawi” to połączenie muzyki, śpiewu i tańca z ukazaniem najważniejszych wartości.

Na scenie wystąpią młodzi uczestnicy Studia Piosenki Estradowej Hajnowskiego Domu Kultury przy akompaniamencie ( instrumenty klawiszowe ) Przemysława Zalewskiego. Spektakl to forma koncertu, podczas którego dzieci zostaną wprowadzone w magiczny świat bajek oraz ich bohaterów poprzez muzykę i odpowiednie słowo. Usłyszymy piosenki z takich bajek, jak m.in. „Czerwony kapturek”, „Pinokio”, „Muminki”, „Król lew” oraz wiele innych. Podczas spektaklu dzieci i ich opiekunowie nie tylko wysłuchają muzyki, ale doświadczą jej poprzez ruch i śpiew. Dzięki połączeniu zabawy i koncertu dzieci poznają fascynujący świat żywej muzyki, otworzą się na improwizację i zabawę, ale przede wszystkim utrwalą w sobie pozytywne emocje i wartości. Dodatkową atrakcją spektaklu będą konkursy dla dzieci, w których młodzi słuchacze z pewnością chętnie wezmą udział.
Całości dopełni kolorowa scenografia i barwne kostiumy.

Termin: 30 marca 2020 r. ( poniedziałek ) godz. 9.30 i 11.00

Miejsce: sala kolumnowa HDK

Wstęp: 10 zł

Ilość miejsc ograniczona! Rezerwacja do 10 marca 2020 r.  pod numerem 85 682 3203

plakat zaproszenie na spektakl muzyczny Dzieci dzieciom