Osiągnięcia Studia Piosenki Estradowej w 2019 r.

II miejsce – Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury

II miejsce – zespół PULS

I miejsce – zespół Małe HDK
I miejsce – Izabela Karczewska
III miejsce – Maria Sawicka
wyróżnienie – Hanna Wołczyk
wyróżnienie – Marysia Boreczko
wyróżnienie – Aleksandra Wołczyk

wyróżnienie – Hanna Wołczyk i Maria Sawicka

  • XXVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Białoruskiej 2019 – eliminacje rejonowe- Hajnówka – 2.02.2019 r.
I miejsce – Studio Piosenki HDK
I miejsce – Izabela Karczewska
II miejsce – Katarzyna Drużba

I miejsce – Małe HDK
Wyróżnienie – Izabela Karczewska

I miejsce – Studio Piosenki HDK
I miejsce – Izabela Karczewska
II miejsce – Katarzyna Drużba

W dniach 2-3 marca w Krakowie odbył się Koncert Galowy w hołdzie Żołnierzom Wyklętym w ramach V Festiwalu Wolnej i Niezawisłej .
Iza Karczewska jako laureatka III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej wystąpiła z towarzyszeniem chóru oraz orkiestry Filharmonii Krakowskiej wykonując dwa utwory : „Walczyk” oraz „Panie Generale”.

  • Festiwal Twórczości Agnieszki Osieckiej – 5-7.03.2019 r.

I miejsce – Izabela Karczewska
III miejsce – Maria Sawicka

III miejsce – Izabela Pietroczuk

I miejsce – zespół Małe HDK
wyróżnienie – Iza Karczewska
wyróżnienie – Maria Sawicka

I miejsce – Anastazja Siemieniuk
Wyróżnienie – Lenka Iwaniuk

I miejsce – Izabela Pietroczuk
I miejsce – Aleksandra Wołczyk
I miejsce – Martyna Białowieżec
I miejsce – zespół DOMINO
I miejsce – zespół PULS
II miejsce – Maria Boreczko
II miejsce – Zofia Filipiuk
III miejsce – Wanda Ginszt

  • Konkurs Piosenki Białoruskiej dla szkół – eliminacje centralne – 17.05.2019 r. Bielsk Podlaski

I miejsce – Izabela Pietroczuk
I miejsce – Maria Sawicka
I miejsce – zespół PULS
I miejsce – zespół DOMINO
II miejsce – Aleksandra Wołczyk
II miejsce – Martyna Białowieżec
III miejsce – Wanda Ginszt
wyróżnienie – Marysia Boreczko
wyróżnienie- Zofia Filipiuk

I miejsce – Maja Szpilko
I miejsce – Izabela Karczewska
I miejsce – zespół Małe HDK
II miejsce – Zofia Filipiuk
III miejsce – Aleksandra Wołczyk

III miejsce – Izabela Pietroczuk
wyróżnienie – Hanna Wołczyk
wyróżnienie – Marysia Sawicka

I miejsce – Dorota Sztyler
I miejsce – Martyna Białowieżec
II miejsce – Hanna Wołczyk

GRAND PRIX – zespół MAŁE HDK
I miejsce – zespół DOMINO
II miejsce – Iza Pietroczuk
wyróżnienie – Dorota Sztyler
wyróżnienie – Iza Karczewska

GRAND PRIX Burmistrza Miasta Torunia – zespół MAŁE HDK
GRAND PRIX Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego – Maria Sawicka
Wyróżnienie oraz Nagroda Dyrektora MDK w Toruniu – Izabela Karczewska