Recital Julity Wawreszuk

Recital Julity Wawreszuk – 8.06.2018 r.
8 czerwca w Hajnowskim Domu Kultury odbył się recital Julity Wawreszuk „Od musicalu, przez pop, jazz, piosenkę aktorską ,po Niemena…”.
Julita od 11 lat jest solistką Studia Piosenki HDK , pod skrzydłami którego stawiała swoje pierwsze muzyczne kroki , nabywała doświadczenia biorąc udział w prestiżowych  Festiwalach Piosenki .
W czerwcu br Julita ukończyła Studium Wokalno – Aktorskie w Białymstoku, gdzie rozwijała się nie tylko wokalnie, ale i aktorsko czego dowodem jest m.in Nagroda Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego „Polonica”
w  Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w marcu 2017 r., dzięki której została zaproszona do udziału w Festiwalu Rock&Chanson w Kolonii w Niemczech, w którym zajęła II miejsce.
Recital to muzyczne podsumowanie dotychczasowych działań artystycznych  młodej hajnowianki. Na koncert przybyli m.in: Jerzy Sirak Burmistrz Miasta Hajnówka, Jadwiga Dąbrowska Wicestarosta Powiatu Hajnowskiego, Lucyna Smoktunowicz Wójt gminy Hajnówka,  Rościsław Kuncewicz Dyrektor Hajnowskiego Domu Kultury, dyrektorzy szkół, przedszkoli, rodzina, znajomi i wszyscy fani talentu Julity. Licznie zgromadzona publiczność bardzo entuzjastycznie przyjęła występ Julity, która pokazała się w różnych stylach muzycznych, prezentując również swój autorski utwór „Nasza bitwa o…”.
Julicie na scenie akompaniował Krzysztof Kulikowski .
Gościnnie  wystąpiły : Sylwia Wojciechowska, Monika Kurza, Adrianna Rogalska.
Koncert poprowadził  Konrad Szczebiot.
Gratulujemy Julicie wspaniałego recitalu i trzymamy kciuki za jej dalszy rozwój artystyczny.
.
         
.
.
.
.
.
.
.