Koncert Zespołu Piramidy

Najpiękniejsze pieśni i ballady B.Okudżawy

Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy – koncert zespołu Piramidy

W piątek 10 listopada 2017 roku o godz. 18.00, w sali widowiskowej Hajnowskiego Domu Kultury, wystąpił zespół PIRAMIDY z koncertem pt. Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy.
Najpiękniejsze pieśni Bułata Okudżawy to jedyny taki program, oparty na twórczości wybitnego, rosyjskiego barda, w którym muzycy wybrali najbardziej znane utwory, m.in.: Pieśń gruzińską, Piosenkę o papierowym żołnierzyku, Balonik, Wybaczcie piechocie, Modlitwę – Dopóki ziemia kręci się, Trzy miłości, Aleksander Siergiejewicz Puszkin, Ostatni trolejbus, O Wołodii Wysockim, Majster Grisza, Piosenkę o Arbacie i wiele innych doskonale znanych i lubianych piosenek. 70 minutowy koncert był powodem do wzruszeń, zadumy, uśmiechów, powrotu do lat młodości oraz niesamowitych emocji przekazywanych przez trójkę muzyków kochających twórczość Bułata Okudżawy.

Na koncercie wystąpili muzycy:

Piotr Kajetan Matczuk – pianista, gitarzysta, aranżer, autor piosenek. Lider i założyciel zespołu PIRAMIDY. Absolwent Studium muzycznego w klasie fortepianu Elżbiety Lickiewicz oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Doktorant w Instytucie Literatury Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Piotr Augustynowicz – gitarzysta, kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny młodego pokolenia. Pochodzi z Mazur. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa oraz Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa.

Tomasz Imienowski – gitarzysta basowy, kompozytor. Z muzyką związany od dzieciństwa. Porusza się biegle we wszystkich stylach muzycznych, jednak najczęściej można go spotkać z piosenką autorską, ambitnymi projektami poetyckimi.

Koncert Zespołu Piramidy
.
Koncert Zespołu Piramidy
.
Koncert Zespołu Piramidy
.
Koncert Zespołu Piramidy
.
Koncert Zespołu Piramidy