Sukcesy 1997 – 2020

 

2020


1 miejsce – Patrycja Radosiuk

  •  Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski – Tradycje, Współczesność, Przyszłość”– Białystok- wrzesień  2020

Nagrody – Viviana Aleksiejuk 9 lat, Alicja Rybitwa 9 lat, Olga Kopiec 9 lat
Wyróżnienia – Joanna Jakoniuk 9 lat, Sofia Grygoruk 10 lat, Justyna Ostapkowicz 13 lat, Zofia Ginszt 15 lat
Prace zakwalifikowane na wystawę – Alicja Rybitwa 9 lat, Adam Jarzęcki 10 lat, Gabriela Berend 10 lat i Natalia Głowacka 15 lat.


2019


WYRÓŻNIENIE: Milena Chmielewska
kwalifikacje do wystawy: Natalia Głowacka i Patrycja Radosiuk

NAGRODY GŁÓWNE
1 miejsce – Patrycja Radosiuk lat 14
3 miejsce – Juliusz Omelianiuk lat 10
WYRÓŻNIENIA
Joanna Jakoniuk lat 8, Olga Kopiec lat 9, Gabriela Berend lat 10

NAGRODY DODATKOWE
Lilianna Woszczenko-Silbert lat 6, Maja Piwowarczyk lat 8, Filip Wołkowycki lat 8, Adam Jarzęcki lat 10,
Elżbieta Kołbasiuk lat 10, Oliwia Matysiuk lat 10, Maja Sieniuć lat 10, Maria Aleksiejuk lat 11, Olga Jakoniuk lat 11

NAGRODA:  Mikołaj Keczyński15 lat, Wiktoria Wiejkowska 15 lat
WYRÓŻNIENIA: Olga Jakoniuk 10 lat, Maria Ryszczuk 10 lat, Kinga Trusiewicz 12 lat,  Gabriela Kiczkajło 16 lat

WYRÓŻNIENIE:Lena Małmyszko 11 lat, Anna Rusinowicz 13 lat i Milena Chmielewska 13 lat.


2018


WYRÓŻNIENIE:  Natalia Głowacka  za akryl pt.,,Sierpień” oraz   Klaudia Nikonczuk za pracę w technice pasteli pt. ,,Październik”.

III NAGRODA: Natalia Bielewiec
WYRÓŻNIENIE: Natalia Gierasimiuk.
Kwalifikacje do wystawy otrzymali: Klaudia Surel (9 lat) , Sofia Grygoruk (9 lat), Wojciech Jakubowski (10 lat) oraz Justyna Ostapkowicz (12 lat)

NAGRODA: Agnieszka Tarasiuk, Jakub Gadomski, Wiktoria Dominika Masalska, Natalia Gierasimiuk, Mateusz Trusiewicz, Nikola Niewiadomska, Maria Tichoniuk, Wiktoria Wiejkowska

NAGRODA SPECJALNA  –  Mikołaj Keczyński – autor pracy w wersji rysunku komiksowego, ukazującej cały proces powstawania tkaniny.
WYRÓŻNIENIE: Marta Tybińkowska, Zofia Ginszt

WYRÓŻNIENIE: Agnieszka Tarasiuk ( 15 lat)

 III miejsce –   Natalia Kendyś 


2017


  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy lasu – leśna ekologia” – XII 2017 r. Kalisz Pomorski

WYRÓŻNIENIE: Olga Weremiuk (12 lat)

  • XXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny MAGICZNE OKIENKO –  p.h. ,,Witam w mojej bajce”  – XII 2017 r. Radlin (woj.śląskie)

laureatPiotr Sieniuć (10 lat)
oraz kwalifikacje do wystawy – Maja Parfieniuk (7 lat)

WYRÓŻNIENIE – Joanna Ruta 15 lat,

kwalifikacje do wystawy uzyskali:Natalia Ostaszewska 15 lat, Anna Kosidło 14 lat  i Kacper Igor Keczyński, 15 lat.

Nagroda –  Weronika Tokarczuk
Nagroda – Oliwia  Juszkiewicz

  • XIV Podlaski Festiwal Wielkanocny Konkurs Plastyczny – Pocztówka Wielkanocna – organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Musica Sacra w Białymstoku, –  29.04.2017

II miejsce – Wiktoria Wiejkowska
III miejsce – Klaudia Koc


1997 – 2016


  • WYRÓŻNIENIE – Joanna Ruta

    NAGRODA: Szymon Masalski i Olga Gierasimiuk (7-9 lat), Michał Danilewski i Anna Kosidło (10-12 lat)
    WYRÓŻNIENIA: Wojciech Kondratiuk (7-9 lat) i Karolina Środa (13-16 lat)

    • VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pn. „Malowane poezją” – Aleksandrów 2015

    klasyfikacja do wystawy – Natalia Bielawiec

    • IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Literacki „Polak to brzmi dumnie” – Galeria im. Śleńdzińskich w Białymstoku 2014

    NAGRODA – Patrycja Baj
    WYRÓŻNIENIE : Szymon Masalski, Urszula Łobuzińska, Daria Kraśko, Karolina Nowicka

    •  VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy Lasu” –  10.12.13 r. Kalisz Pomorski

    WYRÓŻNIENIE – Gabriela Kiczkajło

    I miejsce – Karolina Korowaj, 
    II miejsce – Diana Leoniuk ,
    WYRÓŻNIENIE –  Karolina Nowicka

    •  VII Otwarty Konkurs Lepienia w Glinie – Organizator – GOK w Narewce i Świetlica Środowiskowa w Lewkowie Starym – 25.04.13 r.

    I nagroda Joanna Ruta, Karolina Korowaj i Daria Kraśko. 

    •  Konkurs na plakat ph. „Wakacyjne bezpieczeństwo malowane oczami dziecka” – organizator Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku

    WYRÓŻNIENIE – ANNA KOSIDŁO

    WYRÓŻNIENIE : Helena Karbowska, Karolina Nowicka, Maja Bernaczek, Sandra Połowianiuk, Patrycja Baj, Diana Leoniuk, Kacper Keczyński, Natalia Ostaszewska Weronika Żoch, Aleksandra Grygoruk, Marta Iwaniuk i Karl Kilp 

    WYRÓŻNIENIE – Karolina  Środa – edycja ogólnopolska

    WYRÓŻNIENIE – Daria Kraśko, Maja Bernaczek, Diana Leoniuk – edycja diecezjalna

    •  Konkurs plastyczny na znak graficzny Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej „Wydra i zając” – organizator – Stowarzyszenie Uroczysko – Białystok styczeń 2012r.

    WYRÓŻNIENIE – Maja Bernaczek

    • VI Ogólnopolski Konkurs „Barwy Lasu” – Kalisz Pomorski – 29.11.2011 r.

    WYRÓŻNIENIE – Karl Konstantin Kilp –

    NAGRODA– Ewa Kot i Mariusz Filipiuk

    WYRÓŻNIENIE – Jakub Gierasimiuk (gr.młodsza), Maja Bernaczek i Katarzyna Drozd (gr.starsza)

    • V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy Lasu” – Kalisz Pomorski 29.XI.2010 r.

    WYRÓŻNIENIE – Marysia Tarasiuk

    oraz udział w wystawie – Karl Konstantin Kilp

    •  XVIII Wojewódzki Przegląd Plastycznej Twórczości Dzieci i Młodzieży „KAMELEON”  – 2009 r.

    NAGRODY  – Joanna Ruta, Jakub Pietraszek i Maja Pacholska  (gr.młodsza) oraz  Aleksandra Lemiesz i Katarzyna Drozd (gr.starsza)

    •  Konkurs  Plastyczny ,,Jan Paweł II w oczach dziecka”  – 16.10.09 – Bielsk Podlaski – galeria

    NAGRODY – Aleksandra Lemiesz, Zuzanna Żukowicka

    • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i Młodzieży – XII edycja „Zamki, pałace, dwory i dworki w otoczeniu parków” – Szczecin – 23 maj 2009 – wysłane prace na konkurs

    WYRÓŻNIENIE ( Zuzanna Żukowicka) 

    •   XXXI Ogólnopolski Konkurs  Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Krajobraz Polski – tradycje, współczesność, przyszłość” –  Lublin – listopad 2008

    WYRÓŻNIENIE ( Katarzyna Drozd)

    •  IX Konkurs Plastyczny „Mój Pamiętnik” – Dzieła światowej architektury –organizator – Galeria im. Sleńdzińskich w Białymstoku – 2007

    NAGRODY – Diana Leoniuk, Gabriela Krawczuk , Zuzanna Żukowicka , Agnieszka Ruta,

    WYRÓŻNIENIE –  Maja Bernaczek

    •  MiędzynarodowY Konkurs Plastyczny „Świat malowany tęczą” – Elbląg 2006

    II NAGRODA – Marta Witkowska

    III Międzynarodowy Konkurs Malarski „Człowiek i jego praca” – Ciechocinek 2005

    WYRÓŻNIENIE –  Martyna Krawczuk i Luiza Korzun

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Z pielęgniarką po zdrowie”

    Grand Prix – Aneta Fiedoruk

     NAGRODY – Katarzyna Drozd, Agnieszka Chodak

    WYRÓŻNIENIE Arleta Zarzecka

    •  VIII Konkurs Plastyczny „Mój pamiętnik” ph. „Dzieła wielkich mistrzów” – Białystok, Galeria Śleńdzińskich 2005

    WYRÓŻNIENIE   – Anna Bagrowska, Emilia Jabłońska, Aneta Fiedoruk

    • II Międzynarodowy Konkurs Malarski „Człowiek i jego praca” – Ciechocinek 2004

    WYRÓŻNIENIE  – Luiza Korzun, Gabriela Krawczuk, Agnieszka Ruta

    •  Konkurs Plastyczny „Zabytki sztuki ikonografii w rysunkach dzieci” – Białystok 2004

    WYRÓŻNIENIE Agnieszka Misiejczuk

    •  konkurs „Ziemia Narewkowska – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość” Narewka 2004

    9 nagród

    •  Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Sposób na życie – jestem wolny” – Łomża 2003

    WYRÓŻNIENIE Joanna Mak, Paulina Leończuk

    •  Konkurs miesięcznika „Cztery kąty” na szablon do dekoracji wnętrz – 2002 r.

    NAGRODA: Magda Mekrouda, Magda Wojtkowska, Anna Kiędyś, Joanna Mak, Agnieszka Ruta, Anna Romaniuk, Anna Syrowoj, Emilia Jabłońsk

    •  Konkurs Zabawkarski „Moja przytulanka”– Płock 2000

    Nagroda Magda Maksymiuk

    WYRÓŻNIENIE Justyna Bura

    udział w wystawie Wiesława i Anna Olkowskie, Urszula Jakuć, Anna i Ewelina Onikiuk, Małgorzata Kulik, Kornelia Krysztofik

    •  VII Ogólnopolski Konkurs Malarski „Człowiek i jego praca”    – Ciechocinek 1999

    WYRÓŻNIENIE Katarzyna Piskorska, Beata Osipiuk

    •  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bożonarodzeniowa karta świąteczna” – Żyrardów 1997

    WYRÓŻNIENIE Urszula Jakuć